Тараз қаласының көшесіне атау беру туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-11 шешімі және Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 295 бірлескен қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қаңтарда № 2472 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 11 бабына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және 2014 жылғы 4 қыркүйектегі Республикалық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тараз қаласының «Арай» алқабындағы атауы жоқ жаңа №1 көшесі Мұқан Атабаевтың есімімен аталсын.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау Жамбыл облысы мәслихатының аймақты, әкімшілік-аумақтық құрылымды, ауыл шаруашылығын дамыту мәселелері және жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына және Жамбыл облысы әкімінің орынбасары Е. Манжуовқа жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі
К. Көкрекбаев
.
Облыстық мәслихаттың сессиясының төрағасы
М. Ескендіров
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Б. Қарашолақов

О наименовании улицы города Тараз
Совместное решение маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2014 года № 33-11 и постановление акимата Жамбылской области от 30 октября 2014 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 января 2015 года № 2472
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения Республиканской ономастической комиссии от 4 сентября 2014 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Наименовать новую безымянную улицу №1 в массиве «Арай» города Тараз именем Мукана Атабаева.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам развития региона, сельского хозяйства, административно-территориального обустройства и по рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и на заместителя акима Жамбылской области Манжуова Е.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
К. Кокрекбаев
.
Председатель сессии областного маслихата
М. Искандиров
Секретарь
областного маслихата
Б. Карашолаков