"Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 сәуірдегі №118 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 349 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 ақпанда № 2517 болып тіркелді. Күші жойылған - Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 шілдедегі № 151 қаулысымен
Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 02.07.2015 № 151 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 118 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2226 болып тіркелген, 2014 жылдың 3 маусымында № 84-85 (17941-42) "Ақ жол" және № 58 (17931) "Знамя труда" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген:
"Барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға келісімшарттар жасасу";
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге келісімшарттар жасасу, оларды тіркеу және сақтау";
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу";
"Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге, барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға арналған келісімшарттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерінде:
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының тәртібінің сипаттамасы мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында осы регламенттің 2 қосымшасына сәйкес көрсетіледі.";
осы қаулының сәйкесінше 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентінде:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 14 апреля 2014 года № 118 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Постановление акимата Жамбылской области от 26 декабря 2014 года № 349. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 февраля 2015 года № 2517. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 2 июля 2015 года № 151
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 02.07.2015 № 151 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 14 апреля 2014 года № 118 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2226, опубликовано 3 июня 2014 года в газетах "Ақ жол" № 84-85 (17941-42) и "Знамя труда" № 58 (17931) следующие изменения и дополнения:
в регламентах государственнных услуг:
"Заключение контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей";
"Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых";
"Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании";
"Регистрация контрактов на предоставление права недропользования, на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей", утвержденных указанным постановлением:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.";
дополнить приложением 2 согласно приложениям соответственно 1, 2, 3, 4 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых", утвержденного указанным постановлением:

1 тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігінің Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны";
11 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында осы регламенттің 2 қосымшасына сәйкес көрсетіледі.";
осы қаулының 5 қосымшасына сәйкес 3 қосымшамен толықтырылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б. Орынбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 349 қаулысына 1 қосымша
"Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндіруге келісім шарттар
жасасу, оларды тіркеу және сақтау"
мемлекеттік қызметін көрсету
регламентіне 2 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге келісімшарттар жасасу, оларды тіркеу және сақтау"
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 349 қаулысына 2 қосымша
"Жер қойнауы және жер қойнауын
пайдалану туралы" Қазақстан
Республикасының Заңында
көзделген жағдайларда, кең
таралған пайдалы қазбаларды
барлауды және өндіруді жүргізу,
барлауға немесе өндіруге
байланысты емес құрылыс және
(немесе) жерасты ғимараттары
үшін берілген жер қойнауының
учаскелеріне арналған
сервитуттарды тіркеу"
мемлекеттік қызметін көрсету
регламентіне 2 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу"
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 349 қаулысына 3 қосымша
"Барлауға немесе өндіруге
байланысты емес жерасты
құрылыстарын салуға және
(немесе) пайдалануға
келісім шарттар жасасу"
мемлекеттік қызметін көрсету
регламентіне 2 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға келісім шарттар жасасу"
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 349 қаулысына 4 қосымша
"Жер қойнауын пайдалану
құқығын беруге, барлауға немесе
өндіруге байланысты емес
жерасты құрылыстарын
салуға және (немесе) пайдалануға
арналған келісім шарттарды
тіркеу" мемлекеттік қызметін
көрсету регламентіне 2 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге, барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға арналған келісімшарттарды тіркеу"
Шартты белгілер:
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 349 қаулысына 5 қосымша
"Кең таралған пайдалы
қазбаларды барлауға, өндiруге
жер қойнауын пайдалану
құқығының кепiл шартын
тiркеу" мемлекеттік қызметін
көрсету регламентіне 3 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу"
А. Көрсетілетін қызмет берушінің кеңсесі арқылы мемлекеттік қызмет көрсету
Б. Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы мемлекеттік қызмет көрсету
Шартты белгілері:

подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения Комитета связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.";
дополнить приложением 3 согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Б. Орынбекова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение 1 к постновлению
акимата Жамбылской области
от 26 декабря 2014 года № 349
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Заключение, регистрация и
хранение контрактов на разведку,
добычу общераспространенных
полезных ископаемых"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
Приложение 2 к постновлению
акимата Жамбылской области
от 26 декабря 2014 года № 349
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Регистрация сервитутов на
участки недр, предоставленных
для проведения разведки
и добычи общераспространенных
полезных ископаемых,
строительства и (или) подземных
сооружений, не связанных
с разведкой или добычей, в
случаях, предусмотренных
Законом Республики Казахстан
"О недрах и недропользовании"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании"
Приложение 3 к постновлению
акимата Жамбылской области
от 26 декабря 2014 года № 349
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Заключение контрактов на
строительство и (или)
эксплуатацию подземных
сооружений, не связанных с
разведкой или добычей"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Заключение контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей"
Приложение 4 к постновлению
акимата Жамбылской области
от 26 декабря 2014 года № 349
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Регистрация контрактов на
строительство и (или)
эксплуатацию подземных
сооружений, не связанных с
разведкой или добычей"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Регистрация контрактов на предоставление права недропользования, на строительство и/или эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей"
Условные обозначения:
Приложение 5 к постновлению
акимата Жамбылской области
от 26 декабря 2014 года № 349
Приложение 3 к регламенту
государственной услуги
"Регистрация договора залога
права недропользования на
разведку, добычу
общераспространенных полезных
ископаемых"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
А. При оказании государственной услуги через канцелярию услугодателя
Б. При оказании государственной услуги через ЦОН
Условные обозначения: