Жамбыл облысы, Меркі ауданындағы Меркі, Жамбыл, Сарымолдаев ауылдық округтерінің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Жамбыл облысы 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 346 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 35-7 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 2621 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылыс туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 27 баптарына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облысының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы нормативтік құқықтық актінің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес экспликация бойынша:
1) Меркі ауылдық округіне жалпы ауданы 255,78 гектар;
2) Жамбыл ауылдық округіне жалпы ауданы 85,82 гектар;
3) Сарымолдаев ауылдық округіне жалпы ауданы 21,0 гектар жер учаскелері әкімшілік шекараларына қосылуымен Жамбыл облысы, Меркі ауданының Меркі, Жамбыл, Сарымолдаев ауылдық округтерінің шекаралары өзгертілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың аймақты, әкімшілік-аумақтық құрылымды, ауыл шаруашылығын дамыту мәселелері және жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына және облыс әкімінің орынбасары Қ.Әбдірайымовқа жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі Облыстық мәслихаттың
К. Көкрекбаев сессиясының төрағасы
Б. Алдашов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Б. Қарашолақов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№346 қаулысы мен Жамбыл
облысы мәслихатының
2015 жылғы 26 наурыздағы
№ 35-7 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл облысы Меркі ауданы Меркі ауылдық округінің экспликациясы
Жер телімдері мен жер пайдаланушылардың атауы
Жалпы ауданы (гектар)
Егістіктер (гектар)
Көп жылдық екпелер (гектар)
Шабындық (гектар)
Жайылымдық (гектар)
Бөгде (гектар)
барлығы (гектар)
оның ішінде суармалы (гектар)
барлығы (гектар)
бақтар (гектар)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Меркі ауылдық округінің аумағы

Об изменении границы Меркенского, Жамбылского, Сарымолдаевского сельских округов Меркенского района, Жамбылской области
Совместное постановление акимата Жамбылской области от 26 декабря 2014 года № 346 и решение маслихата Жамбылской области от 26 марта 2015 года № 35-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2015 года № 2621.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Согласно статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", статей 6, 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы Меркенского, Жамбылского, Сарымолдаевского сельских округов Меркенского района, Жамбылской области присоединив по экспликации земель, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему нормативному правовому акту земельные участки в административные границы:
1) Меркенского сельского округа общей площадью 255,78 гектаров;
2) Жамбылского сельского округа общей площадью 85,82 гектаров;
3) Сарымолдаевского сельского округа общей площадью 21,0 гектаров.
2. Контроль за исполнением данного нормативного акта возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам развития региона, сельского хозяйства, административно-территориального обустройства и по рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и на заместителя акима области Абдирайымова Х.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким области Председатель сессии
К. Кокрекбаев областного маслихата
Б. Алдашов
Секретарь
областного маслихата
Б. Карашолаков
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области от
26 декабря 2014 года № 346 и
решению Жамбылского
областного маслихата от
26 марта 2015 года № 35-7
Экспликация Меркенского сельского округа Меркенского района Жамбылской области
Наименование земельных участков и землепользователей
Общая площадь (гектар)
Пашня (гектар)
Многолетние насаждения (гектар)
Сенокосы (гектар)
Пастбища (гектар)
Прочие (гектар)
всего (гектар)
из них орошаемые (гектар)
всего (гектар)
сады (гектар)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Территория Меркенского сельского округа