Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 37-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 ақпанда № 2488 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 ақпандағы № 51-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 26.02.2016 № 51-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібi туралы" Заңының 10-бабына сәйкес және бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жергiлiктi жердегi жағдайларды ескерiп, жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Тараз қаласы аумағында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орны: Балуан Шолақ көшесі бойындағы, 50 "Б", "Мамыр" саябағына іргелес орналасқан алаң болып белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қалалық мәслихатының заңдылық, азаматтар құқығын қорғау, құқылық тәртібі, және гендерлік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихатының
хатшысы Б. Нарбаев

О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 24 декабря 2014 года № 37-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 февраля 2015 года № 2488. Утратило силу решением Таразского городского маслихата от 26 феврала 2016 года № 51-4
Сноска. Утратило силу решением Таразского городского маслихата от 26.02.2016 № 51-4 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" и в целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций с учетом местных условий определить местом для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории города Тараз: площадь, прилегающую к парку "Мамыр", по улице Балуана Шолака, 50 "Б".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Таразского городского маслихата по законности, защите прав граждан, правопорядку и гендерной политике.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Таразского городского маслихата Б. Нарбаев