2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қаңтардағы № 13 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 ақпанда № 2114 болып тіркелді. Күші жойылды – Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 тамыздағы № 523 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 21.08.2015 №523 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне" сәйкес, жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Жамбыл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Жамбыл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Үміткен Қапанқызы Наймановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 6 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Р. Дәулет
КЕЛІСІЛДІ:
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
республикалық мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ғ. Даминов

Об организации общественных работ на 2014 год
Постановление Жамбылского районного акимата Жамбылской области от 29 января 2014 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 февраля 2014 года № 2114. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 21 августа 2015 года № 523
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 21.08.2015 № 523.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и "Правилами организации и финансирования общественных работ", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложения.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Жамбылского района" обеспечить организацию общественных работ, в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Найманову Умиткен Капановну.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 6 января 2014 года.
Аким района Р. Даулет
СОГЛАСОВАНО:
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Жамбылского района
Жамбылской области"
Г. Даминов

7 қаңтар 2014 жыл
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 29 қаңтардағы
№ 13 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Көлемi мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру, теңге
Сұраныс
Ұсыныс
Нақты 1 адамның қоғамдық жұмысқа қатысу ұзақтығы, ай
1
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аудан аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
4
4
6
2
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Аса ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
40
40
6
3
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Айшабибі ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
10
10
6
4
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Ақбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
6
6
6
5
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Ақбұлым ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
6
6
6
6
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Бесағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
6
6
6
7
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Гродиково ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
10
10
6
8
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Ерназар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
4
4
6
9
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
6
6
6
10
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Көлқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
6
6
6
11
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
4
4
6
12
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Қызылқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
6
6
6
13
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Қаратөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
6
6
6
14
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Қарой ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
4
4
6
15
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Пионер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
4
4
6
16
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Полатқосшы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
10
10
6
17
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Тоғызтарау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
6
6
6
18
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы "Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
6
6
6
19
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
аудан аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
6
6
6
20
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Республикалық және жергілікті іс-шараларын өткізуге жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
4
4
6
21
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
аудан аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
4
4
6
22
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл коммуналдық кәсіпорындар комбинаты" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
аудан аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
4
4
6
23
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
аудан аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
4
4
6
24
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Республикалық және жергілікті іс-шараларын өткізуге жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
29 949
Жергілікті бюджет
4
4
6
Барлығы:
170
170

7 января 2014 год
Приложение к постановлению
акимата Жамбылского района
№ 13 от 29 января 2014 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Наименование организации
Виды
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, тенге
Спрос
Предложение
Фактическая длительность времени на 1 человека в общественных работах
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского района Жамбылской области"
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
4
4
6
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Асинского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
40
40
6
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Айшабибинского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
10
10
6
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Акбастауского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
6
6
6
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Акбулымского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
6
6
6
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Бесагашского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
6
6
6
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Гродиковского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
10
10
6
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ерназарского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
4
4
6
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
6
6
6
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Колькайнарского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
6
6
6
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каракемерского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
4
4
6
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызылкайнарского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
6
6
6
13
Коммунальное государственое учреждение "Аппарат акима Каратюбинского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
6
6
6
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каройского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
4
4
6
15
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Пионерского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
4
4
6
16
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Полаткощинского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
10
10
6
17
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Тогызтарауского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
6
6
6
18
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Урнекского аульного округа" Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
6
6
6
19
Коммунальное государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Жамбылского района" Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории района
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
6
6
6
20
Коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата Жамбылского района Жамбылской области"
Содействие в проведении мероприятий республиканского и местного значения
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
4
4
6
21
Коммунальное государственное казенное предприятие "Районный дом культуры" отдел культуры и развития языков акимата Жамбылского района Жамбылской области"
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории района
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
4
4
6
22
Коммунальное государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылский комбинат коммунальных предприятий" акимата Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории района
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
4
4
6
23
Коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система" акимата Жамбылского района Жамбылской области
Содействие по санитарной очистке, благоустройство и озеленение территории района
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
4
4
6
24
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жамбылского района Жамбылской области"
Содействие в проведении мероприятий республиканского и местного значения
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
29 949
Местный бюджет
4
4
6
Всего:
170
170