Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 1 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 наурызда № 2125 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл ауданының әкімінің 2018 жылғы14 желтоқсандағы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл ауданының әкімінің 14.12.2018 № 01 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Жамбыл ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ерлан Қыдыралыұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі Р. Дәулет
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы:
А. Абдуалы
28 ақпан 2014 жыл
Жамбыл ауданы әкімінің
28 ақпан 2014 жылғы
№ 1 шешіміне қосымша
Жамбыл ауданы аумағындағы сайлау учаскелері және олардың шекаралары
№ 148 сайлау учаскесі
Шекарасы: Жасөркен ауылы.
№ 149 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қызылқайнар ауылы.
№ 150 сайлау учаскесі
Шекарасы: Гродеково ауылы.
№ 151 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қызылдихан ауылы.
№ 152 сайлау учаскесі
Шекарасы: Жалпақтөбе ауылы, Жалпақтөбе көшесінің тақ жағындағы № 1а-159 үйлер, жұп жағындағы № 2-216 үйлер, Октябрьская көшесінің тақ жағындағы № 1-143 үйлер, жұп жағындағы № 2-112 үйлер, Патыш Юнусова көшесінің тақ жағындағы № 1-67 үйлер, жұп жағындағы № 2-48б үйлер, Дагир Джапаров көшесінің жұп жағындағы № 2-22 үйлер, Юнчи көшесінің тақ жағындағы № 3-25 үйлер, Таласская, Тараз, Полевая, Шәмші Қалдаяқов, Мұхтар Әуезов, Магазы Масанчи, Ясыр Шивазы, Хализ Сулейманов, Дінмұхамед Қонаев, Мансуз Ванахун, Лесхозная, Қарой, Қасым Марасулов көшелері.
№ 153 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков
Решение акима Жамбылского района Жамбылской области от 28 февраля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 марта 2014 года № 2125. Утратило силу решением акима Жамбылского района Жамбылской области от 14 декабря 2018 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Жамбылского района Жамбылской области от 14.12.2018 № 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Жамбылского района по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Кыдыралиулы Ерлана.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Р. Даулет
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской областной
территориальной избирательной комиссии
А. Абдуалы
28 февраля 2014 год
Приложение к решению
акима Жамбылского района
от 28 февраля 2014 года № 1
Избирательные участки и их границы на территории Жамбылского района
Избирательный участок № 148
Граница: село Жасоркен.
Избирательный участок № 149
Граница: село Кызылкайнар.
Избирательный участок № 150
Граница: село Гродеково.
Избирательный участок № 151
Граница: село Кызылдихан.
Избирательный участок № 152
Граница: село Жалпактобе, нечетной стороны по улице Жалпактобе расположены дома № 1а-159, четной стороны улицы расположены дома № 2-216, нечетной стороны по улице Октябрьская расположены дома № 1-143, четной стороны улицы расположены дома № 2-112, нечетной стороны по улице Патыша Юнусова расположены дома № 1-67, четной стороны расположены дома № 2-48б, четной стороны по улице Дагира Джапарова расположены дома № 2-22, нечетной стороны по улице Юнчи расположены дома № 3-25, улицы Таласская, Тараз, Полевая, Шамши Калдаякова, Мухтара Ауэзова, Магазы Масанчи, Ясыра Шивазы, Хализа Сулейманова, Динмухамеда Конаева, Мансуза Ванахуна, Лесхозная, Карой, Касыма Марасулова.
Избирательный участок № 153

Шекарасы: Жалпақтөбе ауылы, Жалпақтөбе көшесінің тақ жағындағы № 165-357 үйлер, жұп жағындағы № 218-430 үйлер, Дагир Джапаров көшесінің тақ жағындағы № 1-37 үйлер, Октябрьская көшесінің тақ жағындағы 145-265/1 үйлер, жұп жағындағы № 114-228/2 үйлер, Патыш Юнусова көшесінің тақ жағындағы № 69-95 үйлер, жұп жағындағы № 50-66 үйлер, Юнчи көшесінің жұп жағындағы № 12-24 үйлер, Даут Абдуллаев, Карим Мусин, Махмұт Әшіров, Бауыржан Момышұлы, Ма-да-жын, Бакир Абдуллаев, Мулла Месир, Тұрар Рысқұлов, Школьная, Юсуп Каримов, Күлімжан Күтімова, Абдулла Байтленов, Лазер Васильевич Цхай, Эрли Эрбуду, Күлсін Ізбасарова, Молочная, Максым Джамалов, Шамуз Госунфу, Шоқан Әлімбаев, Искак Сулейманов, Қарасу көшелері, Искак Сулейманов көшесінің 1, 2 бұрылыстары, Жаңақұрылыс, Қыршынды, Ақшолақ, телімдері.
№ 154 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақбұлым ауылы.
№ 155 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бесағаш ауылы.
№ 156 сайлау учаскесі
Шекарасы: Түрксіб ауылы.
№ 157 сайлау учаскесі
Шекарасы: Пригородное ауылы, Абай көшесі, Абай көшесінің 1, 2-бұрылыстары, 2-ші Абай, 3-ші Абай көшелері, Балабек Бекназаров көшесі, Балабек Бекназаров көшесінің 1, 2, 3, 4 - бұрылыстары, Есмырза Келдіғұлұлы көшесі, Есмырза Келдіғұлұлы көшесінің 1, 2 - бұрылыстары, Садовая бұрылысы, Садовая 3-бұрылысы, Сәбит Мұқанов көшесі, Сәбит Мұқанов көшесінің 1, 2 бұрылыстары, Ә.Шынәсілов, Амангелді Иманов, Д.Әлімбетов, Дулат Баянбаев, Мәншүк Мәметова, Исақ Бекбасаров, О.Тәттібаев, Седовка, Степная, Тұрар Жайымбаев, Шоқан Уалиханов, Қарой, Набережная көшелері, Набережная бұрылысы.
№ 158 сайлау учаскесі
Шекарасы: Пригородное ауылы, Құттыбек Пірімқұлов көшесі, Анапия Қожамқұлов көшесі, Анапия Қожамқұлов көшесінің бұрылысы, Анапия Қожамқұлов көшесінің 1, 2, 3, 4-бұрылыстары, Клубная көшесі, Клубная көшесінің 1, 2, 3 – бұрылыстары, Қазақ КСР-не 50 жыл көшесі, Әбдіхалық Үсіпбеков, Әбдірахман Әйтиев, Әл-Фараби, Әліби Жангелдин, Алматы, Бауыржан Момышұлы, Жамбыл, Кенен Әзірбаев, Комсомольская, Құрманғазы, Мир, Молодежная, Мұса Серімов, Мұхтар Әуезов, Украинская, Школьная, Ыбырай Алтынсарин көшелері, Ленин 1, 2 – бұрылыстары, Терешкова 1, 2-бұрылыстары.
№ 159 сайлау учаскесі
Шекарасы: Айшабибі ауылы.
№ 160 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қызылтаң ауылы.
№ 161 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қаратау ауылы.
№ 162 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бектөбе, Қызылшарық, Бәйтерек ауылдары.
№ 163 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шайқорық, Танты ауылдары.
№ 164 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бесжылдық ауылы.
№ 165 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қоңыртөбе, Қапал ауылдары, Шайқорық станциясы.
№ 166 сайлау учаскесі

Граница: село Жалпактобе, нечетной стороны по улице Жалпактобе расположены дома № 165-357, четной стороны улицы расположены дома № 218-430, нечетной стороны по улице Дагира Джапарова расположены дома № 1-37, нечетной стороны по улице Октябрьская расположены дома № 145-265/1, четной стороны улицы расположены дома № 114-228/2, нечетной стороны по улице Патыша Юнусова расположены дома № 69-95, четной стороны улицы расположены дома № 50-66, четной стороны по улице Юнчи расположены дома № 12-24, улицы Даута Абдуллаева, Карима Мусина, Махмута Аширова, Бауыржана Момышулы, Ма-да-жын, Бакира Абдуллаева, Муллы Месир, Турара Рыскулова, Школьная, Юсупа Каримова, Кулимжана Кутумова, Абдуллы Байтленова, Лазра Васильевича Цхай, Эрли Эрбуду, Кулсин Избасарова, Молочная, Максыма Джамалова, Шамуза Госунфу, Шокана Алимбаева, Искака Сулейманова, Карасу, 1, 2 переулок улицы Искака Сулейманова, участки Жанакурылыс, Кыршынды, Акшолак.
Избирательный участок № 154
Граница: село Акбулым.
Избирательный участок № 155
Граница: село Бесагаш.
Избирательный участок № 156
Граница: села Турксиб.
Избирательный участок № 157
Граница: село Пригородное, улица Абая, 1, 2 переулок Абая, Абая 2, Абая 3, улица Балабека Бекназарова, 1, 2, 3, 4 переулок Балабека Бекназарова, улица Есмырзы Келдигулулы, 1, 2 переулок Есмырзы Келдигулулы, переулок Садовая, 3 переулок Садовая, улица Сабита Муканова, 1, 2 переулок Сабита Муканова, улицы А. Шынасилова, Амангелды Иманова, Д. Алимбетова, Дулата Баянбаева, Маншука Маметова, Исака Бекбасарова, О. Таттибаева, Седовка, Степная, Турара Жайымбаева, Шокана Уалиханова, Карой, Набережная, переулок Набережная.
Избирательный участок № 158
Граница: село Пригородное, улица Куттыбека Примкулова, улица Анапии Кожамкулова, переулок Анапии Кожамкулова, 1, 2, 3, 4 переулок Анапии Кожамкулова, улица Клубная, 1, 2, 3 переулок Клубная, улица 50 лет Казахской КСР, улицы Абдихалыка Усипбекова, Абдрахмана Айтиева, Аль-Фараби, Алиби Жангельдина, Алматы, Бауржана Момышулы, Жамбыла, Кенена Азербаева, Комсомольская, Курмангазы, Мира, Молодежная, Мусы Серимова, Мухтара Ауезова, Украинская, Школьная, Ыбырая Алтынсарина, 1, 2 переулок Ленина, 1, 2 переулок Терешкова.
Избирательный участок № 159
Граница: село Айшабиби.
Избирательный участок № 160
Граница: село Кызылтан.
Избирательный участок № 161
Граница: село Каратау.
Избирательный участок № 162
Граница: села Бектобе, Кызылшарык, Байтерек.
Избирательный участок № 163
Граница: села Шайкорык, Танты.
Избирательный участок № 164
Граница: село Бесжылдык.
Избирательный участок № 165
Граница: села Коныртобе, Капал, станция Шайкорык.
Избирательный участок № 166

Шекарасы: Аса ауылы, Абай көшесінің тақ жағындағы № 1-87 үйлер, жұп жағындағы № 2-34 үйлер, Төле би көшесінің тақ жағындағы № 1-87 үйлер, жұп жағындағы № 2-78 үйлер, Әбілек Бегманов, Жамбыл, Үшкемпір Мырхалықов, Сейдахмет Махашев, Базар Қилыбаев, Гагарин, Завод, Теміржол, Ғани Мұратбаев, Желтоқсан, Луговая, Әлия Молдағұлова, Мәншүк Маметова көшелері.
№ 167 сайлау учаскесі
Шекарасы: Аса ауылы, Абай көшесінің жұп жағындағы № 36-102 үйлер, тақ жағындағы 89-165 үйлер, Абай көшесінің 1-5 бұрылыстары, Төлеби көшесінің жұп жағындағы № 88-220 үйлер, тақ жағындағы № 103-217 үйлер, Жеті төбе, Ыбырай Алтынсарин, Ленин, Бауыржан Момышұлы, Тұрар Рысқұлов, Керімбек Шманов, Түгелбай, Совет, Амангелді Иманов, Мұхтар Әуезов, Қойгелді көшелері.
№ 168 сайлау учаскесі
Шекарасы: Рахат ауылы, Аса ауылының Сакен Сейфуллин, Сакен Сейфуллин 2, Шоқан Уәлиханов, Дінмұхамед Қонаев, Байтерек 1, Байтерек 2, Байтерек 3, Байтерек 4, Байтерек 5 көшелері.
№ 169 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бірлесу- Еңбек ауылы.
№ 170 сайлау учаскесі
Шекарасы: Октябрь-Жеміс ауылы.
№ 171 сайлау учаскесі
Шекарасы: Құмтиін ауылы.
№ 172 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қаракемер ауылы, Сеңгірбай елді мекені.
№ 173 сайлау учаскесі
Шекарасы: Тастөбе ауылы.
№ 174 сайлау учаскесі
Шекарасы: Еңбек ауылы, 27 жол айрығы.
№ 175 сайлау учаскесі
Шекарасы: Жамбыл, Қостөбе ауылдары.
№ 176 сайлау учаскесі
Шекарасы: Пионер, Шайдана ауылдары, Көделі және Мойынқұм мал жайылымдары.
№ 177 сайлау учаскесі
Шекарасы: Өрнек ауылы, Жұма станциясы.
№ 178 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ерназар ауылы.
№ 179 сайлау учаскесі
Шекарасы: Тоғызтарау, Жаңаөткел, Кұмсуат ауылдары.

Граница: село Аса, нечетной стороны по улице Абая расположены дома № 1-87, четной стороны улицы расположены дома № 2-34, нечетной стороны по улице Толе би расположены дома № 1-87, четной стороны улицы расположены дома № 2-78, улицы Абилека Бегманова, Жамбыла, Ушкемпира Мыркалыкова, Сейдахмета Махашева, Базара Килыбаева, Гагарина, Заводская, Темиржол, Гани Муратбаева, Желтоксан, Луговая, Алии Молдагуловой, Маншука Маметовой.
Избирательный участок № 167
Граница: село Аса, четной стороны по улице Абая расположены дома № 36-102, нечетной стороны улицы расположены дома № 89-165, 1-5 переулки улицы Абая, четной стороны по улице Толе би расположены дома № 88-220, нечетной стороны улицы расположены дома № 103-217, улицы Жети тобе, Ыбырая Алтынсарина, Ленина, Бауыржана Момышулы, Турара Рыскулова, Керимбека Шманова, Тугелбая, Советская, Амангельды Иманова, Мухтара Ауэзова, Койгельды.
Избирательный участок № 168
Граница: село Рахат, улицы Сакена Сейфуллина, Сакена Сейфуллина 2, Шокана Уалиханова, Динмухамеда Конаева, Байтерек 1, Байтерек 2, Байтерек 3, Байтерек 4, Байтерек 5 села Аса.
Избирательный участок № 169
Граница: село Бирлесу-Енбек.
Избирательный участок № 170
Граница: село Октябрь-Жемис.
Избирательный участок № 171
Граница: село Кумтиын.
Избирательный участок № 172
Граница: село Каракемер, населенный пункт Сенгирбай.
Избирательный участок № 173
Граница: село Тастобе.
Избирательный участок № 174
Граница: село Енбек, 27 разъезд.
Избирательный участок № 175
Граница: села Жамбыл, Костобе.
Избирательный участок № 176
Граница: села Пионер, Шайдана, пастбище Кодели и Мойынкум.
Избирательный участок № 177
Граница: село Орнек, станция Жұма.
Избирательный участок № 178
Граница: село Ерназар.
Избирательный участок № 179
Граница: села Тогызтарау, Жанаоткел, Кумсуат.