"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 35-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 қыркүйекте № 2319 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.07.2016 № 3-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық Мәслихатының 2014 жылғы 22 тамыздағы № 28-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2303 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2092 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 қаңтардағы № 1-2 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "7 441 433" сандары "7 439 993" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер "1 211 319" сандары "1 210 604" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер "7 955" сандары "5 950" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер "29 623" сандары "32 343" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері "6 192 536" сандары "6 191 096" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "7 519 870" сандары "7 518 430" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
аудандық жергілікті атқарушы органның резерві "5 000" сандары "4 000" сандарымен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихаты Жамбыл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: хатшысының м.а:
Б. Иманбеков Н. Үкібаев
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2014 жылғы 3
қыркүйектегі № 35-2 шешіміне 1
қосымша
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2013 жылғы 25
желтоқсандағы № 28-3 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
Сомасы мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 28-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 3 сентября 2014 года № 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 сентября 2014 года № 2319. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21.07.2016 № 3-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата № 28-3 от 22 августа 2014 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного Маслихата "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" от 18 декабря 2013 года № 20-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2303) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 28-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2013 года за № 2092, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 7 января 2014 года № 1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "7 441 433" заменить цифрами "7 439 993";
налоговые поступления цифры "1 211 319" заменить цифрами "1 210 604";
неналоговые поступления цифры "7 955" заменить цифрами "5 950" ;
поступления от продажи основного капитала цифры "29 623" заменить цифрами "32 343";
поступление трансфертов цифры "6 192 536" заменить цифрами "6 191 096";
в подпункте 2):
затраты цифры "7 519 870" заменить цифрами "7 518 430";
в пункте 4:
резерв местного исполнительного органа района цифры "5 000" "4 000";
приложении 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Жамбылского и.о секретаря
районного маслихата: Жамбылского районного
Б. Иманбеков маслихата: Н. Укибаев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного
маслихата за № 35-2 от 3
сентября 2014 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного
маслихата за № 28-3 от 25
декабря 2013 года
Бюджет Жамбылского района на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

310
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
89000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
89000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
63335
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
63335
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13623
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
49562
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
12
Көлiк және коммуникация
202954
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
119463
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
119463
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
83491
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
83491
13
Басқалар
298448
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
76123
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
76123
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
81439
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50827
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
570
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30042
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
129056
077
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
129056
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7830
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7140
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

310
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
89000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
89000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
63335
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
63335
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13623
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
49562
015
Капитальные расходы государственного органа
150
12
Транспорт и коммуникации
202954
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
119463
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
119463
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
83491
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
83491
13
Прочие
298448
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
76123
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
76123
452
Отдел финансов района (города областного значения)
4000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
81439
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
50827
013
Капитальные расходы государственного органа
570
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30042
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
129056
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
129056
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7830
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7140
003
Капитальные расходы государственного органа

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5358
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
5358
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0
8
Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы
74663
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2014 жылғы 3
қыркүйектегі № 35-2 шешіміне 2
қосымша
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2013 жылғы 25
желтоқсандағы № 28-3 шешіміне
4 қосымша
2014 жылға арналған ауданның ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары
мың теңге
Аудандағы кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Аса ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

452
Отдел финансов района (города областного значения)
5358
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
5358
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0
8
Движение остатков бюджетных средств
74663
Приложение 2 к решению
Жамбылского районного
маслихата за № 35-2 от 3
сентября 2014 года
Приложение № 4 к решению
Жамбылского районного
маслихата за № 28-3 от 25
декабря 2013 года
Бюджетные программы каждого поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2014 год
тысяча тенге
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Ассинский аульный округ