"2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы № 33-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 тамызда № 2302 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 1 шілдедегі № 44-6 шешімімен
Ескерту. Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 01.07.2015 № 44-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата от 8 августа 2014 года № 33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 августа 2014 года № 2302. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 1 июля 2015 года № 44-6
Сноска. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 01.07.2015 № 44-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2096 болып тіркелген, 2014 жылдың 8 қаңтарында № 2-3-4 аудандық "Жаңа-өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2096, опубликованное в районной газете "Жаңа-өмір"-"Новая жизнь" от 8 января 2014 года № 2-3-4) внести следующие изменения:

аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым , аумақты әлеуметтік экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы хатшысы
К. Айтқұлова Е. Тілеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 8 тамыздағы
№ 33-2 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 24-3 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР

приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов и сборов.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
К. Айткулова Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 33-2 от 8 августа 2014 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 24-3 от 26 декабря 2013 года
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ

751082
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
751082
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
128611
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12645
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32221
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11591
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
71954
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
310222
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
221589
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
38034
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6722
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21950
006
Тұрғын үй көмегі
3450
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19862
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4220
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
18051
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
96800
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10002
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2498
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87618
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22800
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
872
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
390
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
63556
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1015
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1015
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

751082
037
Строительство и реконструкция объектов образования
751082
464
Отдел образования района (города областного значения)
128611
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12645
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32221
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11591
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
71954
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
310222
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
221589
002
Программа занятости
38034
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6722
005
Государственная адресная социальная помощь
21950
006
Оказание жилищной помощи
3450
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19862
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4220
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18051
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
96800
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10002
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2498
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87618
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22800
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
872
021
Капитальные расходы государственного органа
390
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
63556
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1015
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1015
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

17223
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
2000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14360
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9420
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
1240
006
Аудандар, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң , кенттердiң, ауылдардың шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1750
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1950
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
87000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
87000
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20044
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20044
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8353
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9551
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2140
12
Көлiк және коммуникация
200027
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200027
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
200027
13
Басқалар
78649
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
4259
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
4259
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
52089
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
52089
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7234
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7234
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7067
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

17223
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
2000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14360
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9420
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1240
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1750
007
Капитальные расходы государственного органа
1950
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
87000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
87000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20044
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20044
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8353
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9551
015
Капитальные расходы государственных органов
2140
12
Транспорт и коммуникации
200027
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
200027
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
200027
13
Прочие
78649
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
4259
006
Поддержка предпринимательской деятельности
4259
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
52089
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы "Развитие регионов"
52089
452
Отдел финансов района (города областного значения)
8000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7234
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7234
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7067
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности