Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 460 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 қазанда № 2328 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 13 ақпандағы № 65 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 13.02.2024 № 65 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына сәйкес Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қордай аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Дәурен Рахымұлы Әбдіқасымовқа жүктелсін.
Аудан әкімі Қ. Досаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қордай аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
С.Ж. Тұрғынбай
"29" тамыз 2014 жыл
Қордай ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 29 тамыздағы
№ 460 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру
орындары

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 29 августа 2014 года № 460. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 октября 2014 года № 2328. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 13 февраля 2024 года № 65
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 13.02.2024 № 65 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Кордайской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Абдукасымова Даурена Рахимовича.
Аким района К. Досаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Кордайской районной
территориальной избирательной
комиссии
С.Ж. Тургынбай
"29" августа 2014 года
Приложение к постановлению
акимата Кордайского района
от 29 августа 2014 года № 460
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Қордай аудандық әкімдігінің 28.01.2016 № 24 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Сайлау учаскесі орналасқан ауылдың атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Алға ауылы
Алға ауылы, Алдабергенов көшесі, 64, ауылдық округінің әкімдігі ғимаратының алдындағы тақта
2
Аңырахай ауылы

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением Кордайского районного акимата Жамбылской области от 28.01.2016 № 24 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Алга
Село Алга, улица Алдабергенова, 64, щит перед зданием акимата сельского округа
2
село Анырахай

Аңырахай ауылы, Железнодорожный көшесі, 23/2, тұрғын үйінің алдындағы тақта
3
Арал ауылы
Арал ауылы, Өтеген батыр көшесі, 28, № 25 негізгі мектебі ғимаратының алдындағы тақта
4
Ауқатты ауылы
Ауқатты ауылы, Абай көшесінде орналасқан ауыл орталығының алаңындағы тұғырлық
5
Бәйтерек ауылы
Бәйтерек ауылы, Амангелді көшесі, 10, № 45 негізгі мектебінің алдындағы тақта
6
Бел ауылы
Бел ауылы, Целинный көшесі, 1, № 49 негізгі мектебі ғимаратының алдындағы тақта
7
Беріктас ауылы
Беріктас ауылы, С. Тұраров көшесі, 10, № 28 орта мектебі ғимаратының алдындағы тақта
8
Бетқайнар ауылы
Бетқайнар ауылы, Өтеген көшесі, 1, ауылдық округінің әкімдігі ғимаратының алдындағы тақта
9
Бұлар батыр ауылы
Бұлар батыр ауылы, К. Маркс көшесі, 39 "в", дәрігерлік амбулаторияның ғимаратының алдындағы тақта
10
Гвардейский кенті
"Супермаркет" дүкеннің ғимаратының алдындағы тақта
11
Еңбек ауылы
Еңбек ауылы, Камен батыр көшесі, 47, № 22 орта мектебі ғимаратының алдындағы тақта
12
Жамбыл ауылы
Жамбыл ауылы, Новая көшесі, 7, ауылдық округінің әкімдігі ғимаратының алдындағы тақта
13
Жаңатұрмыс ауылы
Жаңатұрмыс ауылы, Т. Рысқұлов көшесі, 2, ауылдық округінің әкімдігі ғимаратының алдындағы тақта
14
Кенен ауылы
Кенен ауылы, К. Әзербаев көшесі, 24, мәдениет үйінің ғимаратының алдындағы тақта
15
Керу ауылы
Керу ауылы, Ж. Тленов көшесі, 1 "а", № 15 негізгі мектебі ғимаратының алдындағы тақта
16
Қоғадыр ауылы
Қоғадыр ауылы, М. Смағұлов көшесі, 44, ауылдық медициналық пункт ғимаратының алдындағы тақта
17
Көктөбе ауылы
Көктөбе ауылы, Мектеп көшесі, 1, № 40 негізгі мектебі ғимаратының алдындағы тақта
18
Күнбатыс-1 ауылы
Күнбатыс-1 ауылы, Жіңішке көшесі, 11, № 11 бастауыш мектебі ғимаратының алдындағы тақта
19
Күнбатыс-2 ауылы
Күнбатыс-2 ауылы, Батыс көшесі, 11, № 11 негізгі мектебі ғимаратының алдындағы тақта
20
Қайнар ауылы
Қайнар ауылы, Октябрьский көшесі, 56, ауылдық округінің әкімдігі ғимаратының алдындағы тақта
21
Қақпатас ауылы
Қақпатас ауылы, Д. Қонаев көшесі, 27, тұрғын үйінің алдындағы тақта
22
Қалғұты ауылы
Қалғұты ауылы, Клубная көшесі, ауылдық кітапхана ғимаратының алдындағы тақта
23
Қаракемер ауылы
Қаракемер ауылы, Д. Қонаев көшесі, 6, ауылдық округінің әкімдігі ғимаратының алдындағы тақта
24
Қарасай ауылы
Қарасай ауылы, Ж. Сұраубаев көшесі, 67, ауылдық клуб ғимаратының алдындағы стенд
25
Қарасу ауылы
Қарасу ауылы, Ленин көшесінде орналасқан ауыл орталығының алаңындағы стенд
26
Қасык ауылы
Қасык ауылы, Домалақ ана көшесі, 72, ауылдық округінің әкімдігі ғимаратының алдындағы тақта
27
Қордай ауылы
Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі, 1, "Қордай" кеденінің алдындағы тұғырлық; Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі, 195, "Бауырхан" базары алдындағы тақта; Қордай ауылы, Домалақ ана көшесі, 215, Халыққа қызмет көрсету орталығының аумағындағы тақта; Қордай ауылы, Төле би көшесі, 54, Қордай аудандық орталық аурухана ғимаратының алдындағы тақта
28
Қызылсай ауылы

Село Анырахай, улица Железнодорожная, 23/2, щит перед жилым домом
3
село Арал
Село Арал, улица Отеген батыра, 28, щит перед зданием основной школы № 25
4
село Аукатты
Село Аукатты, улица Абая, тумба на площади в центре села
5
село Байтерек
Село Байтерек, улица Амангелди, 10, щит перед зданием основной школы № 45
6
село Бел
Село Бел, улица Целинная, 1, щит перед зданием основной школы № 49
7
село Бериктас
Село Бериктас, улица С. Турарова, 10, щит перед зданием средней школы № 28
8
село Беткайнар
Село Беткайнар, улица Отегена, 1, щит перед зданием сельского акимата
9
село Булар батыра
Село Булар батыра, улица К. Маркса, 39 "в", щит перед зданием врачебной амбулатории
10
пгт. Гвардейский
Щит перед зданием магазина "Супермаркет"
11
село Енбек
Село Енбек, улица Камен батыра, 47, щит перед зданием средней школы № 22
12
село Жамбыл
Село Жамбыл, улица Новая, 7, щит перед зданием сельского акимата
13
село Жанатурмыс
Село Жанатурмыс, улица Т. Рыскулова, 2, щит перед зданием сельского акимата
14
село Кенен
Село Кенен, улица К. Азербаева, 24, щит перед зданием сельского дома культуры
15
село Керу
Село Керу, улица Ж. Тленова, 1 "а", щит перед зданием основной школы № 15
16
село Когадыр
Село Когадыр, улица М. Смагулова, 44, щит перед зданием сельского медицинского пункта
17
село Коктобе
Село Коктобе, улица Мектеп, 1, щит перед зданием основной школы № 40
18
село Кунбатыс-1
Село Кунбатыс-1, улица Жинишке, 11, щит перед зданием основной школы № 11
19
село Кунбатыс-2
Село Кунбатыс-2, улица Батыс, 11, щит перед зданием основной школы № 11
20
село Кайнар
Село Кайнар, улица Октябрьская, 56, щит перед зданием сельского акимата
21
село Какпатас
Село Какпатас, улица Д. Конаева, 24, щит перед жилым домом
22
село Калгуты
Село Калгуты, улица Клубная, щит перед зданием сельской библиотеки
23
село Каракемер
Село Каракемер, улица Д. Конаева, 6, щит перед зданием акимата сельского округа
24
село Карасай
Село Карасай, улица Ж. Сураубаева, 67, стенд перед зданием сельского клуба
25
село Карасу
Село Карасу, улица Ленина, стенд на площади в центре села
26
село Касык
Село Касык, улица Домалак ана, 72, щит перед зданием акимата сельского округа
27
село Кордай
Село Кордай, улица Жибек жолы, 1, тумба перед таможней "Кордай"; село Кордай, улица Жибек жолы, 195, щит перед базаром "Бауырхан"; село Кордай, улица Домалак ана, 215, щит на территории центра обслуживания населения; село Кордай, улица Толе би, 54, щит перед зданием Кордайской районной центральной больницы
28
село Кызылсай

Қызылсай ауылы, Абай көшесі, 8, № 10 орта мектебі ғимаратының алдындағы тақта
29
Масаншы ауылы
Масаншы ауылы, Ворошилов көшесі, 4, ауылдық округінің әкімдігі ғимаратының алдындағы тұғырлық
30
Мұзбел ауылы
Мұзбел ауылы, Комсомольский көшесі, 18, № 37 негізгі мектебі ғимаратының алдындағы тақта
31
Ноғайбай ауылы
Ноғайбай ауылы, Б. Момышұлы көшесінде орналасқан ауыл орталығының алаңындағы тақта
32
Отар ауылы
Отар ауылы, Зекенов көшесі, 9, тұрғын үйінің алдындағы стенд
33
Өтеген ауылы
Өтеген ауылы, Абай көшесі, 80, ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының алдындағы тақта
34
Сарыбұлақ ауылы
Сарыбұлақ ауылы, Тайчибеков көшесі, 5, ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының алдындағы тұғырлық
35
Соғанды ауылы
Соғанды ауылы, Д. Қонаев көшесі, 27, № 33 негізгі мектебі ғимаратының алдындағы тақта
36
Сортөбе ауылы
Сортөбе ауылы, Ленин көшесі, 159 "в", ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының алдындағы тұғырлық
37
Степной ауылы
Степной ауылы, Школьный көшесі, 24, № 24 орта мектебі ғимаратының алдындағы тақта
38
Сұлутөр ауылы
Сұлутөр ауылы, Жамбыл көшесі, 52 бойынша орналасқан тұрғын үйінің алдындағы тақта
39
Үлкен сұлутөр ауылы
Үлкен сұлутөр ауылы, Жібек жолы көшесі, 6, ауылдық округінің әкімдігі ғимаратының алдындағы тақта
40
Шарбақты ауылы

Село Кызылсай, улица Абая, 8, щит перед зданием средней школы № 10
29
село Масанчи
Село Масанчи, улица Ворошилова, 4, тумба перед зданием акимата сельского округа
30
село Музбел
Село Музбел, улица Комсомольская, 18, щит перед зданием основной школы № 37
31
село Ногайбай
Село Ногайбай, улица Б. Момышулы, щит на площади в центре села
32
село Отар
Село Отар, улица Зекенова, 9, стенд перед жилым домом
33
село Отеген
Село Отеген, улица Абая, 80, щит перед зданием сельского дома культуры
34
село Сарыбулак
Село Сарыбулак, улица Тайчибекова, 5, тумба перед зданием сельского дома культуры
35
село Соганды
Село Соганды, улица Д. Конаева, 27, щит перед зданием основной школы № 33
36
село Сортобе
Село Сортобе, улица Ленина, 159 "в", тумба перед зданием дома культуры
37
село Степное
Село Степное, улица Школьная, 24, щит перед зданием средней школы № 24
38
село Сулутор
Село Сулутор, улица Жамбыла, 52, щит перед жилым домом
39
село Улкен сулутор
Село Улкен сулутор, улица Жибек жолы, 6, щит перед зданием акимата сельского округа
40
село Шарбакты

Шарбақты ауылы, Ноғайбай би көшесі, 30, № 36 негізгі мектебі ғимаратының алдындағы тақта

Село Шарбакты, улица Ногайбай би, 30, щит перед зданием основной школы № 36