"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы мәслихатының 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 36-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 желтоқсанда № 2413 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 39-14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 39-14 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 32-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2399 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №25-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2095 болып тіркелген, 2014 жылдың 4 қаңтарында № 1-2 аудандық "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 353 925" сандары "10 342 865" сандарымен ауыстырылсын;
"1 481 778" сандары "1 473 654" сандарымен ауыстырылсын;
"99 673" сандары "107 097" сандарымен ауыстырылсын;
"38 818" сандары "39 518" сандарымен ауыстырылсын;
"8 733 656" сандары "8 722 596" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 4 декабря 2014 года № 36-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 декабря 2014 года № 2413. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 31 марта 2015 года № 39-14
Сноска. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 31.03.2015 № 39-14.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 27 ноября 2014 года № 32-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2399) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2095, опубликовано в районной газете "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" от 4 января 2014 года за № 1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 353 925" заменить цифрами "10 342 865";
цифры "1 481 778" заменить цифрами "1 473 654";
цифры "99 673" заменить цифрами "107 097";
цифры "38 818" заменить цифрами "39 518";
цифры "8 733 656" заменить цифрами "8 722 596";
в подпункте 2):

66155
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
321
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
36780
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
121757
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1642238
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1642238
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
420904
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
329146
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
74239
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
41046
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10600
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20250
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5867
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
44542
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
115000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13834
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2268
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
89980
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31400
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2922
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4650
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
51008
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1778
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1778
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
712041
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
17768
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

66155
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
321
012
Капитальные расходы государственного органа
450
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
36780
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
121757
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1642238
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1642238
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
420904
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
329146
002
Программа занятости
74239
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
41046
005
Государственная адресная социальная помощь
10600
006
Оказание жилищной помощи
1500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20250
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5867
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44542
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
115000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13834
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2268
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
89980
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31400
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2922
021
Капитальные расходы государственного органа
4650
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
51008
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1778
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1778
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
712041
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
17768
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020