2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 37-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда № 2449 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына және "2015–2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2431 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1 2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 022 820 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 756 372 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 450 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 55 076 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 145 922 мың теңге;
2) шығындар – 10 064 730 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 834 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41 622 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –9 788 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -31 834 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31 834 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 41 622 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 788 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 41 910 мың теңге.
Ескерту. 1- тармаққа өзгерістер енгізілді Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 03.04.2015 № 40-2; 08.06.2015 № 42-2; 03.09.2015 № 44-2; 23.11.2015 № 46-3; 11.12.2015 № 48-2 шешімдерімен (01.01.2015 қолданысқа енгізіледі).

О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение маслихата Кордайского района Жамбылской области от 22 декабря 2014 года № 37-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2014 года № 2449
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решением Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2015 – 2017 годы" от 11 декабря 2014 года № 33-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2431) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2015 год, в следующих объемах:
1) доходы – 10 022 820 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 756 372 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65 450 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 55 076 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 145 922 тысяч тенге;
2) затраты – 10 064 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 834 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41 622 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 788 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 31 834 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 834 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 41 622 тысяч тенге;
погашение займов – 9 788 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 41 910 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесеными решениями Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 03.04.2015 № 40-2; 08.06.2015 № 42-2; 03.09.2015 № 44-2;23.11.2015 № 46-3;11.12.2015 № 48-2 (вводится в действие с 01.01.2015).

2. 2015 жылға арналған бюджеттің атқарылуы процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2015–2017 жылдары ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет пен спорт мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың мамандарының қызметтік лауазымдарына 25 пайыз мөлшерінде үстемақы қосу белгіленсін.

2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.
3. Установить надбавку в 2015–2017 годах к должностным окладам в размере 25 процентов проживающим и работающим в сельской местности специалистам государственных учреждений и организаций образования, социального обеспечения, культуры и спорта, финансируемых из районного бюджета.

4. 2015 жылғы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 5 514 505 мың теңге сомасында белгіленсін.
5. 2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2015 жылға аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 8 714 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
Р. Нұрсипатов Б. Әлімбет
Қордай аудандық мәслихатының

4. Установить на 2015 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 5 514 505 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2015–2017 годы по программам в разрезе сельских округов, согласно приложению 5.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2015 год в сумме 8 714 тысяч тенге.
7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Р. Нурсипатов Б. Алимбет
Приложение 1
к решению Кордайского
районного маслихата

229638
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
40931
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14559
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
26372
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
36600
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
36600
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
32454
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9764
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
11224
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
11466
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9653
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9653
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
110000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
110000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13175
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13175
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13175
12
Көлiк және коммуникация
214340
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
214340
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
214340
13
Басқалар
153393
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
125112
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
125112
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
9000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11896
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11896
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7385
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және өнеркәсіп саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

229638
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
40931
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14559
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
26372
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
36600
010
Развитие объектов сельского хозяйства
36600
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
32454
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
9764
006
Организация санитарного убоя больных животных
11224
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
11466
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9653
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9653
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
110000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
110000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13175
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13175
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13175
12
Транспорт и коммуникации
214340
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
214340
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
214340
13
Прочие
153393
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
125112
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
125112
452
Отдел финансов района (города областного значения)
9000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11896
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11896
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7385
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности