"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 27-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 сәуірде № 2174 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылдың 16 сәуірдегі № 23-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2160 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.«2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Меркі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2085 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 ақпандағы № 13 «Меркі тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«7 039 289» сандары «7 385 714» сандарымен ауыстырылсын;
«1 506 403» сандары «1 445 445» сандарымен ауыстырылсын;
«19 052» сандары «17 706» сандарымен ауыстырылсын;
«5 491 692» сандары «5 900 421» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«7 014 289» сандары «7 485 865» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«51 166» сандары «49 603» сандарымен ауыстырылсын;
«57 123» сандары «55 560» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-51 166» сандары «-174 754» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«51 166» сандары «174 754» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 21 апреля 2014 года № 27-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 апреля 2014 года № 2174
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 23-2 от 16 апреля 2014 года «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3» «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2160) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2085, опубликовано 12 февраля 2014 года  в газете «Меркенский вестник» за № 14) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «7 039 289» заменить цифрами «7 385 714»;
цифры «1 506 403» заменить цифрами «1 445 445»;
цифры «19 052» заменить цифрами «17 706»;
цифры «5 491 692» заменить цифрами «5 900 421»;
в подпункте 2):
цифры «7 014 289» заменить цифрами «7 485 865»;
в подпункте 3):
цифры «51 166» заменить цифрами «49 603»;
цифры «57 123» заменить цифрами «55 560»;
в подпункте 5):
цифры «-51 166» заменить цифрами «-174 754»;
в подпункте 6):
цифры «51 166» заменить цифрами «174 754»;
в пункте 4:

«13 000» сандары «15 338» сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Б. Хасанбаев                               І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы

цифры «13 000» заменить цифрами «15 338»;
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
маслихата                                  районного маслихата
Б. Хасанбаев                               И. Ахметжанов
Приложение к решению № 27-3
маслихата Меркенского района
от 21 апреля 2014 года

128782
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
297241
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16321
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
16321
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3785710
003
Жалпы білім беру
3596639
006
Балаларға қосымша білім беру
189071
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1009765
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1009765
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
242678
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12758
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
47067
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17833
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
165020
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
309914
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
213577
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
28930
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9060
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
24000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28187
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6500
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
12934
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
91000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11500
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1266
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
94559
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26861
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

128782
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
297241
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16321
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной местности
16321
464
Отдел образования района (города областного значения)
3785710
003
Общеобразовательное обучение
3596639
006
Дополнительное образование для детей
189071
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1009765
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1009765
464
Отдел образования района (города областного значения)
242678
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12758
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
47067
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17833
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
165020
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
309914
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
213577
002
Программа занятости
28930
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9060
005
Государственная адресная социальная помощь
24000
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28187
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12934
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
91000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11500
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1266
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
94559
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26861
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

5957
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5957
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
5957
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
125151
Меркі аудандық мәслихатының
2014 жылғы 21 сәуірдегі
№ 27-3 шешіміне қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 24-3 шешіміне № 5 қосымша
2014 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттік
бағдарламалар тізбесі
Ауылдық округтер
Бюджеттік бағдарламалар тізімі
001. Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005. Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру

5957
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5957
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
5957
Используемые остатки бюджетных средств
125151
Приложение к решению № 27-3
маслихата Меркенского района
от 21 апреля 2014 года
Приложение № 5 к решению № 24-3
маслихата Меркенского района
от 26 декабря 2013 года
Перечень бюджетных программ сельских округов на 2014 год
Сельские округа
Перечень бюджетных программ
001. Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005. Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности

014. Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
008. Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009. Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011. Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
010 Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
040.«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
022. Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Барлығы
«Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

014. Организация водоснабжения населенных пунктов
008. Освещение улиц населенных пунктов
009. Обеспечение санитарии населенных пунктов
011. Благоустройство и озеленение населенных пунктов
010. Содержание мест захоронений и погребение безродных
040. Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
022. Капитальные расходы государственного органа
Всего
Коммунальное государственное учереждение «Аппарат акима Актоганского сельского округа Меркенского района»