Меркі ауданында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № 612 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 қазанда № 2339 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в Меркенском районе
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 28 августа 2014 года № 612. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 октября 2014 года № 2339
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Меркі ауданында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Меркі ауданы әкімінің орынбасары Төленді Беделбайұлы Рысқұлбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Копбосынов
Меркі ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 28 тамыздағы
№ 612 қаулысына қосымша
Меркі ауданында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (орын), оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
республикалық нысаналы трансферттер есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
республикалық нысаналы трансферттер есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
1
Шағын орталықтар

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в Меркенском районе в соответствии с приложением.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Меркенского района Рыскулбекова Толенди Беделбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Копбосынов
Приложение к постановлению
акимата Меркенского района
от 28 августа 2014 года № 612
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в Меркенском районе
Государственные дошкольные организации
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе финансируемых за счет
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых за счет
Размер родительской платы в месяц (тенге)
республиканских целевых трансфертов
местного бюджета
республиканских целевых трансфертов
местного бюджета
1
Мини центры