Кеңес ауылдық округінің Кеңес ауылы аумағына шектеу іс - шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгілеу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 18 шілдедегі № 11 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 тамызда № 2296 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-127 баптарына сәйкес және Мойынқұм ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2014 жылғы 15 мамырдағы № 0673 ұсынысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уақ малдардан бруцеллездің эпизоотиялық ошағының анықталуына байланысты Кеңес ауылдық округінің Кеңес ауылы аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеңес ауылдық округі әкімі аппаратының ветеринар бас маманы Қалқабаев Еркебайға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі                        Ә. Мұқашев
« Кеңес ауылдық округінің Кеңес ауылы аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгілеу туралы»
18.07.2014 жылғы № 11 шешіміне келісім парағы
«КЕЛІСІЛДІ »
«Жамбыл облысы ішкі істер
Департаментінің Мойынқұм аудандық»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж. Орынбеков.
2014 жыл
«КЕЛІСІЛДІ »
«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі «Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Мойынқұм аудандық аумақтық инспекциясы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Қ. Дуйсенов
2014 жыл
«КЕЛІСІЛДІ »
«Мойынқұм аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Тоқбаев
2014 жыл

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Кенес Кенесского аульного округа
Решение акима Кенесского аульного округа Мойынкумского района Жамбылской области от 18 июля 2014 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 августа 2014 года № 2296
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 10-127 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мойынкумского района за № 0673 от 15 мая 2014 года РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением эпизоотического очага бруцеллеза мелкого скота установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории села Кенес Кенесского аульного округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста ветеринара аппарата акима Кенесского аульного округа Калкабаева Еркебая.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким аульного округа                       А. Мукашев
Лист согласования к решению № 11 от 18.07.2014 года «Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Кенес Кенесского аульного округа»
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного учреждения
«Отдел внутренных дел Мойынкумского района
Департамента внутренных дел Жамбылской области»
Ж. Орынбаев
2014 год
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного учреждения
«Мойынкумская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного надзора
и контроля Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан»
К. Дуйсенов
2014 год
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель Управления по зашите прав
потребителей по Мойынкумскому району
А. Токбаев
2014 год