Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы әкімінің 2014 жылғы 20 ақпандағы № 2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 наурызда № 2129 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 03 шешімімең
Ескертпе. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 03 шешімімең (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес Т. Рысқұлов ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Т.Рысқұлов ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысының міндетін атқарушы Өмірзақов Мұрат Тоқсанбайұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашкы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Ж. Айтақов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
А. Абдуалы
20 ақпан 2014 ж.
Т.Рысқұлов ауданы әкімінің
2014 жылғы 20 ақпандағы
№ 2 шешіміне қосымша
Т.Рысқұлов ауданында сайлау учаскелері және олардың шекаралары.
№ 328 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қайыңды ауылдық округінің Қайыңды, Сөгеті, Мамай ауылдары.
№ 329 сайлау учаскесі
Шекарасы: Тереңөзек ауылдық округінің Тереңөзек, Көкарық, Шолаққайынды ауылдары.
№ 330 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақыртөбе ауылдық округінің Ақыртөбе ауылы.
№ 331 сайлау учаскесі
Шекарасы: Өрнек ауылдық округінің Өрнек, Сәлімбай ауылдары.
№ 332 сайлау учаскесі
Шекарасы: Өрнек ауылдық округінің Жарлысу, Сұңқайты ауылдары.
№ 333 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақыртөбе ауылдық округінің Малдыбай ауылы.
№ 334 сайлау учаскесі
Шекарасы: Новосел ауылдық округінің Юбилейное, Абылхайыр ауылдары.
№ 335 сайлау учаскесі
Шекарасы: Құмарық ауылдық округінің Алғабас ауылы.
№ 336 сайлау учаскесі
Шекарасы: Құмарық ауылдық округінің Құмарық, Қаракемер ауылдары.
№ 337 сайлау учаскесі
Шекарасы: Көгершін ауылдық округінің Көгершін ауылы.
№ 338 сайлау учаскесі
Шекарасы: Көгершін ауылдық округінің Қосапан ауылы.
№ 339 сайлау учаскесі
Шекарасы: Көкдөнен ауылдық округінің Көкдөнен ауылы, Құмарық бекеті.
№ 340 сайлау учаскесі
Шекарасы: Көкдөнен ауылдық округінің Жақсылық ауылы.
№ 341 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков
Решение акима района Т.Рыскулова Жамбылской области от 20 февраля 2014 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 марта 2014 года № 2129. Утратило силу - решением акима района Т.Рыскулова Жамбылской области от 20 октября 2015 года № 03
Сноска. Утратило силу решением акима района Т.Рыскулова Жамбылской области от 20.10.2015 №03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории района Т. Рыскулова по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района Умирзакова Мурата Токсанбаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района
Ж. Айтаков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской областной
территориальной избирательной комиссии
А. Абдуалы
20 февраля 2014 г.
Приложение к решению акима
района Т.Рыскулова за № 2
от 20 февраля 2014 г.
Избирательные участки и их границы района Т.Рыскулова
избирательный участок № 328
Границы: селы Кайынды, Согети, Мамай Кайындинского сельского округа.
избирательный участок № 329
Границы: селы Теренозек, Кокарық, Шолаккайынды Теренозекского сельского округа.
избирательный участок № 330
Границы: село Акыртобе Акыртобинского сельского округа.
избирательный участок № 331
Границы: села Орнек, Салимбай Орнекского сельского округа.
избирательный участок № 332
Границы: селы Жарлысу, Сункайты Орнекского сельского округа.
избирательный участок № 333
Границы: село Малдыбай Акыртобинского сельского округа.
избирательный участок № 334
Границы: селы Юбилейное, Абылхайыр Новосельского сельского округа.
избирательный участок № 335
Границы: село Алгабас Кумарыкского сельского округа.
избирательный участок № 336
Границы: селы Кумарык, Каракемер Кумарыкского сельского округа.
избирательный участок № 337
Границы: село Когершин Когершинского сельского округа.
избирательный участок № 338
Границы: село Косапан Когершинского сельского округа.
избирательный участок № 339
Границы: село Кокдонен, станция Кумарык Кокдоненского сельского округа.
избирательный участок № 340
Границы: село Жаксылык Кокдоненского сельского округа.
избирательный участок № 341

Шекарасы: Құлан ауылдық округінің Құлан ауылының, С.Жамбылов (№ 2-106 жұп жақ беті), Жібек жолы (№ 205-245 тақ жағы, № 248 – 320 жұп жағы) ескі моншаға дейін, Достық, Желтоқсан (№ 33/1-51 тақ жағы) С.Сейфуллин, Р.Тажиев, Б.Тажибаев, Наурыз, Т.Рысқұлов, Зайсан, Энергетик, Ертіс, Сұлутөр, С.Мұқанов, Ш.Айманова, М.Әуезов, А.Уколова, Алматы, Сырдария, М.Өтемісұлы, Желтоқсан (№ 52-98/2 жұп жағы), А.Қарсыбаев, И.Панфилов көшелері Сұлутөр бұрылысы және Шөңгер ауылы.
№ 342 сайлау учаскесі
Шекарасы: Құлан ауылдық округінің Құлан ауылының Абай, Амангелді, А.Тлепов, Ш.Ұлтарақов, Жетісу, В.Метте, Төлеби, Сыпатай, А.Жангелдин, Т.Сембиев, Ш.Уалиханов, А.Сухамбай, Н.Аденұлы, Желтоқсан (№ 1/1-31 тақ жағы, № 2/1-50/2 жұп жағы), Қ.Датқа (№ 25/1-157 тақ жағы, № 24-114/2 жұп жағы), Жібек жолы (№ 52-242 жұп жағы, № 77-199 тақ жағы), М.Жұмабекұлы (№ 41-71/2 тақ жағы, № 70-98 жұп жағы), А.Исаұлы, А.Исмаилов, Қ.Бектенбай (№ 42-86 жұп жағы, № 55-103 тақ жағы), С.Жамбылов (№ 7-93 тақ жағы), М.Тәтібеков, У.Ақжолұлы көшелері, Амангелді бұрылысы, Төлеби бұрылысы.
№ 343 сайлау учаскесі
Шекарасы: Құлан ауылдық округінің Құлан ауылының Б.Абдрайымов, Қажымұқан, Жібек жолы (№ 2/1-54 жұп жағы, № 3/2-45 тақ жағы), Т.Қуанышбекұлы, К.Әзірбаев, Ф.Дзержинский, Қ.Сарымолдаев, Ә.Молдағұлова, Фрунзе, Новостройка, М. Жұмабекұлы (№ 2-68 тақ жағы, 1-39 жұп жағы), Б.Қойшыманов, (№ 2а-38 жұп жағы, № 1-53 тақ жағы), Қ.Датқа (№ 1/1-23 тақ жағы, № 2-22 жұп жағы), С.Садықов, А.Шахабай, Ы.Алтынсарин, А.Рахманберді, Н.Беркімбекұлы, М.Исбаев, Д.Оспанұлы, Ж.Үмбетұлы, М.Мәметова, Р.Медеулов, Ш.Қалқабаев көшелері А.Шахабай бұрылысы.
№ 344 сайлау учаскесі
Шекарасы: Құлан ауылдық округінің Қарақат ауылы.
№ 345 сайлау учаскесі
Шекарасы: Өрнек ауылдық округінің Әбжапар ауылы.
№ 346 сайлау учаскесі
Шекарасы: Абай ауылдық округінің Еңбекші, Көкарық ауылдары.
№ 347 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қарақыстақ ауылдық округінің Каменка ауылы.
№ 348 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қарақыстақ ауылдық округінің Қазақ ауылы.
№ 349 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қарақыстақ ауылдық округінің Жалпақсаз ауылы.
№ 350 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қарақыстақ ауылдық округінің Тасшолақ ауылы.
№ 351 сайлау учаскесі
Шекарасы: Жаңатұрмыс ауылдық округінің Жаңатұрмыс ауылы және Мөңке разьезі.
№ 352 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қорағаты ауылдық округінің Қорағаты ауылы және Қорағаты темір жол бекеті.
№ 353 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қорағаты ауылдық округінің Аққайнар, Тойқұдық және Мамыртөбе ауылдары.
№ 354 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақбұлақ ауылдық округінің Қызылшаруа ауылы.
№ 355 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақбұлақ ауылдық округінің Р.Сабденов ауылы.
№ 356 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақбұлақ ауылдық округінің Бәйтелі ауылы.
№ 357 сайлау учаскесі

Границы: село Шонгер и улицы С.Жамбылов (№ 2-106 четная сторона), Жибек жолы (№ 205-245 нечетная сторона, № 248 – 320 четная сторона) до старой бани, Достык, Желтоксан (№ 33/1-51 нечетная сторона), С.Сейфуллина, Р.Тажиев, Б.Тажибаев, Наурыз, Т.Рыскулов, Зайсан, Энергетик, Ертис, Сулутор, С.Муканов, Ш.Айманов, М.Ауезов, А.Уколов, Алматы, Сырдария, М.Отемисов, Желтоксан (№ 52-98/2 четная сторона), А.Карсыбаев, И.Панфилов, переулок Сулутор, села Кулан Куланского сельского округа.
избирательный участок № 342
Границы: улицы Абая, Амангелды, А.Тлепова, Ш.Ултаракова, Жетису, В.Метте, Толе би, Сыпатай, А.Жангелдин, Т.Сембиева, Ш.. Уалиханова, А.Сухамбая, Н.Аденулы, Желтоксана (№ 1/1-31 нечетная сторона, № 2/1-50/2 четная сторона), К.Датка (№ 25/1-157 нечетная сторона, № 24-114/2 четная сторона), Жибек Жолы (№ 52-242 четная сторона, № 77-199 нечетная сторона), М.Жумабекулы (№ 41-71/2 нечетная сторона, № 70-98 четная сторона), А.Исаулы, А.Исмаилова, Б.Койшыманов, (№ 42-86 четная сторона, № 55-103 нечетная сторона), С.Жамбылова, (№ 7-93 нечетная сторона), М.Татибекулы, У.Акжолулы, переулок Амангелды, переулок Толе би, села Кулан Куланского сельского округа.
избирательный участок № 343
Границы: улицы Б.Абдраймова, Кажымукана, Жибек Жолы (№ 2/1-54 четная сторона, № 3/2-45 нечетная сторона), Т.Куанышбекулы, К.Азирбаева, Ф.Дзержинский, К.Сарымолдаева, А.Молдагулова, Фрунзе, Новостройка, М.Жумабекулы (№ 2-68 четная сторона, 1-39 нечетная сторона), Б.Койшыманова (№ 2а-38 четная сторона, № 1-53 нечетная сторона), К.Датка (№ 1/1-23 нечетная сторона, № 2-22 четная сторона), С.Садыкова, А.Шахабайулы, Ы.Алтынсарин, А.Рахманберди, Н.Беркимбекулы, М.Исбаева, Д.Оспанулы, Ж.Умбетулы, М.Маметова, Р.Медеулова, Ш.Калкабаева, переулок А.Шахабай села Кулан Куланского сельского округа.
избирательный участок № 344
Границы: село Каракат Куланского сельского округа.
избирательный участок № 345
Границы: село Абжапар Орнекского сельского округа.
избирательный участок № 346
Границы: селы Ебекши, Кокарык Абайского сельского округа.
избирательный участок № 347
Границы: село Каменка Каракыстакского сельского округа.
избирательный участок № 348
Границы: село Казах Каракыстакского сельского округа.
избирательный участок № 349
Границы: село Жалпаксаз Каракыстакского сельского округа.
избирательный участок № 350
Границы: село Тасшолак Каракыстакского сельского округа.
избирательный участок № 351
Границы: село Жанатурмыс и разъезд Монке Жанатурмыского сельского округа.
избирательный участок № 352
Границы: село Корагаты и железнодорожная станция Корагаты Корагатинского сельского округа.
избирательный участок № 353
Границы: селы Аккайнар, Тойкудык и Мамыртобе Корагатинского сельского округа.
избирательный участок № 354
Границы: село Кызылшаруа Акбулакского сельского округа.
избирательный участок № 355
Границы: село Р.Сабденова Акбулакского сельского округа.
избирательный участок № 356
Границы: село Байтели Акбулакского сельского округа.
избирательный участок № 357

Шекарасы: Луговой ауылдық округінің Луговой ауылының Т.Рысқұлов, Ә.Райқұлов, А.Ыбрайымұлы, Т. Қуанышбекұлы, Четный парк, 2- ші Луговская, Ш.Егембердіұлы, С.Аденұлы, С. Есімұлы (№ 1а- 73 тақ жағы, № 4-94 жұп жағы), Кольцевая, Авиационная, Станционная, 2-ші мөлтек ауданы, Қ.Абикулов, Береговая, А.Дәулетұлы (№ 1/1-27 екі беті), Казарма, Заготскот көшелері, Ә.Райқұлов 1-ші бұрылысы, Ә.Райқұлов 2-ші бұрылысы, А.Ыбрайымұлы бұрылысы, С.Есімұлы бұрылысы.
№ 358 сайлау учаскесі
Шекарасы: Луговой ауылдық округінің Луговой ауылының А.Болыс Пригородная, А.Қазыбекұлы, С.Әділұлы, А.Нұрмағамбетов, Р.Құрымбаев, А. Пушкин, Семафорная, М.Маметова, Жамбыл, Алматы құрылыс, Абай, Алатау, А.Дәулетұлы- (№ 28 – 65 екі беті), С.Есімұлы (№ 75-117 тақ жағы, № 100-134 жұп жағы), Набережная, Коммунистік, А.Исаев, Жабира, Ақжол, И.Плотников (№ 1-3/1 екі беті) көшелері, А.Болыс бұрылысы, Жабира бұрылысы, Б.Абуталипов бұрылысы.
№ 359 сайлау учаскесі
Шекарасы: Луговой ауылдық округінің Луговой ауылының Қ.Ахметжанов, Лесхоз, С.Әлімқұлов, Степная, И.Плотников (№ 3/2 -13/2 екі беті), Жантелі батыр көшелері, Теміржолшы шағын ауданы.
№ 360 сайлау учаскесі
Шекарасы: Құлан ауылдық округінің Құлан ауылының Ю.Гагарин, Жамбыл, Т.Смайлов, О.Болысұлы, А.Исаев, К.Асылов, Қ.Қонаров, Т.Қасқаев, Ақмола, Астана, Ақ жайық, Сарыарқа, Қостанай, Каспий, Е.Қаратышқанов көшелері, Жібек жолы көшесінің бұрылысы.
№ 361 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қайыңды ауылдық округі аумағындағы № 2035 әскери бөлім.
№ 362 сайлау учаскесі
Шекарасы: Луговой ауылдық округі аумағындағы № 42062 әскери бөлім.

Границы: улицы Т.Рыскулова, А.Райкулова, А.Ыбыраймулы, Т.Куанышбекулы, Четный парк, 2-Луговская, Ш.Егембердиулы, С.Аденулы, С.Есимулы (№ 1а-73 нечетная сторона, № 4-94 четная сторона), Кольцевая, Авиационная, Станционная, 2-ой микрорайон, К.Абикулова, Береговая, А.Даулетулы (1/1-27 обе стороны), Казарма, Заготскот, А.Райкулова 1-ый переулок, А.Райкулова 2-ой переулок, переулок А.Ыбыраймулы села Луговой Луговского сельского округа.
избирательный участок № 358
Границы: улицы А.Болыс, Пригородная, А.Казыбекулы, С.Адилулы, А.Нурмагамбетова, Р.Курымбаева, А.Пушкина, Семафорная, М.Маметова, Жамбыла, Алматы курылыс, Абая, Алатау, А.Даулетулы (№ 28– 65 обе стороны), С.Есимулы (№ 75-117 нечетная сторона, № 100-134 четная сторона), Набережная, Коммунистическая, А.Исаева, Жабира, Акжол, И.Плотникова (№ 1-3/1 обе стороны) переулок Б.Абуталипова, переулок Жабира, переулок А.Болыс села Луговой Луговского сельского округа.
избирательный участок № 359
Границы:, улицы К.Ахметжанова, Лесхоз, С.Алимкулова, Степная, И.Плотникова (№ 3/2-13/2 обе стороны), Жантели батыр, малый район Темиржолшы села Луговой Луговского сельского округа.
избирательный участок № 360
Границы: улицы Ю.Гагарина, Жамбыла, Т.Смаилова, О.Болысулы, А.Исаева, К.Асылова, К.Конарова, Т.Каскаева, Акмола, Астана, Ак жайык, Сары Арка, Костанай, Каспий, Е.Каратышканова, переулок Жибек Жолы, села Кулан Куланского сельского округа.
избирательный участок № 361
Границы: воинская часть № 2035 на территории Кайындинского сельского округа.
избирательный участок № 362
Границы: воинская часть № 42062 на территории Луговского сельского округа.