Т. Рысқұлов ауданында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 254 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 шілдеде № 2275 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 13 июня 2014 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 июля 2014 года № 2275
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 19) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Т. Рысқұлов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысының, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

В соответствии подпункта 19), пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и  подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июня 2007 года «Об образовании» акимат района Т. Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы государственного коммунального учреждения «Отдел образования акимата района Т. Рыскулова» согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын және интернет ресурстарында жариялауды бақылау аудан әкімінің орынбасары Бейсен Әшімәлиұлы Әлпеисовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Айтақов
Аудан әкімдігінің 2014 жылдың
13 маусымдағы № 254 қаулысына
қосымша
«Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысының, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлері
Мектепке дейінгі тәрбие беру ұйымдары
Бір айға шаққандағы қаржы ландыру жоспары
Оның ішінде
Ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарына жергілікті бюджеттен қосымша қаржыландыру
Республикалық және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар үшін
1
Шағын орталықтар

2. Контроль за исполнением и публикацией на интернет ресурсе данного постановления возложить на заместителя акима района Алпейисова Бейсена Ашималиевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Айтаков
Приложение
к постановлению акимата
№ 254 от 13 июня 2014 года
Государственный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы государственного коммунального учреждения «Отдел образования акимата района Т. Рыскулова
Организации дошкольного воспитания и обучения
Среднемесячный размер финансирования
В том числе
Размер родительской платы
За счет трансфертов из республиканского бюджета
софинансирование из местного бюджета для организаций дошкольного воспитания и обучения финансируемых из республиканского бюджета
Для организаций финансируемых из республиканского и местного бюджетов
1
Миницентры