"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2013 жылдың 25 желтоқсандағы № 21-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 29-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 желтоқсанда № 2418 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылдың 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 32-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2399 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2013 жылдың 25 желтоқсандағы № 21-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2094 болып тіркелген, 2014 жылдың 17 қаңтардағы №5 (6942) "Құлан таңы-Огни Кулана" газетінде жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 370 932" сандары "7 344 932" сандарымен ауыстырылсын;
"5 242 820" сандары "5 216 820" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 398 415" сандары "7 372 415" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 25 декабря 2013 года № 21-4 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 2 декабря 2014 года № 29-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2014 года № 2418
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Жамбылского областного маслихата от 27 ноября 2014 года № 32-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» от 18 декабря 2013 года № 20-3» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 2399) маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 25 декабря 2013 года № 21-4 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 2094, опубликовано 17 января 2014 года в газете «Кұлан таңы-Огни Кулана» №5 (6942) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры «7 370 932» заменить цифрами «7 344 932»;
цифры «5 242 820» заменить цифрами «5 216 820»;
в подпункте 2):
цифры «7 398 415» заменить цифрами «7 372 415»;
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

224848
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
214940
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9332
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
9332
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3264144
003
Жалпы білім беру
3133015
006
Балаларға қосымша білім беру
131129
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
234191
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22234
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
22225
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
58534
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14935
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
116263
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
591061
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
591061
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
353567
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
265761
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
55796
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25135
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10760
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2749
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10060
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6135
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
23607
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
124740
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5779
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86028
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

224848
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
214940
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9332
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
9332
464
Отдел образования района (города областного значения)
3264144
003
Общеобразовательное обучение
3133015
006
Дополнительное образование для детей
131129
464
Отдел образования района (города областного значения)
234191
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22234
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
22225
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
58534
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14935
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
116263
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
591061
037
Строительство и реконструкция объектов образования
591061
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
353567
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
265761
002
Программа занятости
55796
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25135
005
Государственная адресная социальная помощь
10760
006
Оказание жилищной помощи
2749
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10060
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6135
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23607
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
124740
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5779
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86028
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

7413
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
20859
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7494
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2273
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1823
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
7181
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2088
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11658
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7846
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3652
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
121083
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
121083
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
78727
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
78727
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18871
013
Аудан аумағында қала құрлысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
59856
12
Көлік және коммуникация
299187
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
299187
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
17214
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
281973
13
Басқалар
462731
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
2772
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
2772
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
60370
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
60370
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3707
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3707
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

7413
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
20859
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7494
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2273
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1823
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
7181
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2088
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11658
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7846
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3652
007
Капитальные расходы государственного органа
160
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
121083
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
121083
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
78727
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
78727
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
18871
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
59856
12
Транспорт и коммуникации
299187
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
299187
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
17214
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
281973
13
Прочие
462731
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
2772
006
Поддержка предпринимательской деятельности
2772
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
60370
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
60370
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3707
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3707
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)