"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 34-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 қыркүйекте № 2323 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 44-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 27.05.2015 № 44-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 22 тамыздағы № 28-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2303 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2090 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 4 аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 515 953" сандары "7 522 226" сандарымен ауыстырылсын;
"7 029 954" сандары "7 036 227" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 542 623" сандары "7 548 896" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларынасәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 9 сентября 2014 года № 34-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 сентября 2014 года № 2323. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 27 мая 2015 года № 44-6
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 27.05.2015 № 44-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 22 августа 2014 года № 28-3 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2303) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2090, опубликовано 18 января 2014 года в районной газете "Сарысу" за № 4), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 515 953" заменить цифрами "7 522 226";
цифры "7 029 954" заменить цифрами "7 036 227";
в подпункте 2):
цифры "7 542 623" заменить цифрами "7 548 896".
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау аудандық мәслихаттың ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық құрылысы, кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
С. Әбдімәліков
Аудандық мәслихат хатшысы
Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 9 қыркүйектегі
№ 34-2 шешіміне 1 – қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 25-3 шешіміне №1 – қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
2014 жыл, сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социально-экономическому развитию территорий, финансов и бюджета, охраны окружающей среды и использования природы, определения административно-территориальной единицы районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата
С. Абдималиков
Секретарь районного маслихата
Б. Дондаулы
Приложение 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 34-2 от 9 сентября 2014 года
Приложение № 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 25-3 от 25 декабря 2013 года
Районный бюджет на 2014 год
Категория
2014 год, сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

33987
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12260
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
399444
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5000
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
356741
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
267829
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
52133
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7973
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15396
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
33600
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21932
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4445
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
18846
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
97092
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15325
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1087
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2000
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
85134
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21246
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1070
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4328
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
58490
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1778
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

33987
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1000
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12260
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
399444
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
356741
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
267829
002
Программа занятости
52133
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7973
005
Государственная адресная социальная помощь
15396
006
Оказание жилищной помощи
33600
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21932
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4445
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18846
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
97092
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15325
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1087
464
Отдел образования района (города областного значения)
2000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
85134
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21246
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1070
021
Капитальные расходы государственного органа
4328
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
58490
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1778
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

8200
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11749
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9049
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2700
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
65000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
65000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27369
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27369
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
12833
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
14536
12
Көлік және коммуникация
333065
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
312856
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
312856
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16209
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
11500
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3716
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
993
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
4000
13
Басқалар
753638
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
3479
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
3479
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17400
040
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердi экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды iске асыру
17400
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
9417
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9417
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

8200
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11749
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9049
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2700
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
65000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
65000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27369
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27369
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12833
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
14536
12
Транспорт и коммуникации
333065
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
312856
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
312856
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16209
022
Развитие транспортной инфраструктуры
11500
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3716
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
993
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
4000
13
Прочие
753638
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
3479
006
Поддержка предпринимательской деятельности
3479
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17400
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
17400
452
Отдел финансов района (города областного значения)
9417
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9417
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)