"Сарысу ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 26-10 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 35-8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қазанда № 2353 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 сәуірдегі № 20-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 06.04.2022 № 20-3 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-3 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сарысу ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 26-10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2155 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 45-46 аудандық "Сарысу" газетіне жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
5 тармақта:
1 абзац мынадай редакцияда жазылсын:
- Тұрғын үй көмегін алуға үміткер отбасының (Қазақстан Республикасы азаматының) жиынтық табысын есептеу тәртібі Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 471 бұйрығымен бекітілген "Тұрғын үй көмегін алуға, сондай-ақ мемлекеттік тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді алуға үміткер отбасының (азаматтың) жинтық табысын есептеу қағидасына" (Қазақстан Республикасы Әділет министірлігінде 2012 жылғы 6 ақпанда № 7412 болып тіркелген) сәйкес анықталды.
6 тармақта:
1 абзац мынадай редакцияда жазылсын:
-Тұрғын үй көмегін көрсетуге өтініш қабылдау ағымдағы тоқсанның ішінде жүргізіледі және тоқсанға толығымен тағайындалады.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық құрылысы, кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
С. Әбдімәліков Б. Дондаұлы

О внесении дополнений в решение Сарысуского районного маслихата от 12 марта 2014 года № 26-10 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Сарысускому району"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 29 сентября 2014 года № 35-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 октября 2014 года № 2353. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 6 апреля 2022 года № 20-3
Сноска. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 06.04.2022 № 20-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 12 марта 2014 года № 26-10 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Сарысускому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2155, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 30 апреля 2014 года № 45-46) следующие дополнения:
в пункте 5:
абзац 1 изложить в следующей редакции:
-Порядок исчисления совокупного дохода семьи (гражданина Республики Казахстан), претендующей на получение жилищной помощи, определяется согласно "Правилам исчисления совокупного дохода семьи (гражданина), претендующей на получение жилищной помощи, а также на предоставление жилища из государственного жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органам в частном жилищном фонде", утвержденным приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 5 декабря 2011 года № 471 (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 февраля 2012 года № 7412)
в пункте 6
абзац 1 изложить в следующей редакции:
-Прием заявлений на оказание жилищной помощи производится в течение текущего квартала и назначается на целый квартал.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянной комиссии по вапросам социально-экономического развития района, финансов и бюджету, охраны окружающей среды и природопользования, административно-территориального устройства, предпринимательства и сельского хозяйства районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель Секретарь районного
сессии районного маслихата маслихата
С. Абдималиков Б. Дондаулы