2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 28 қаңтардағы № 5 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда № 2117 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген «Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне» сәйкес, жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. «Талас ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3.Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қайрат Аманжолұлы Рахымжановқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                Д. Рымтаев
КЕЛІСІЛДІ
«Жамбыл облыстық ішкі істер
департаментінің Талас аудандық
ішкі шстер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
А. Заурбеков
28 қаңтар 2014ж.
Қазақстан Республикасы қорғаныс
министрлігінің «Жамбыл облысы
Қаратау қаласының қорғаныс
істері жөніндегі біріктірілген бөлімі»
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Қ. Симтиков
28 қаңтар 2014ж.
Талас ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 28 қаңтардағы
№ 5 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері (теңге)
Сұраныс
Ұсыныс
1
Талас аудан әкімдігінің «Таза Қала» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қала аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
82
82
2
«Талас ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жұмыстар жасау, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
4
4
3
«Талас ауданы әкімдігінің білім бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
«Білім бағы» мен Тәуелсіздіктің 20 жылдығы атындағы бағында қосалқы жұмыстар жасау, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
4
4
4
«Талас ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
6
6
5
«Талас ауданы Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
6
«Талас ауданы Берікқара ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
4
4
7
«Талас ауданы Бостандық ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
3
3
8
«Талас ауданы Көктал ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
9
«Талас ауданы Қызыләуіт ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
10
«Талас ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
3
3
11
«Талас ауданы Қасқабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
12
«Талас ауданы Қаратау ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
3
3
13
«Талас ауданы Ойық ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
5
5
14
«Талас ауданы Тамды ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
15
«Талас ауданы Үшарал ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
4
4
16
«Талас ауданы С.Шәкіров ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
3
3
17
«Талас ауданы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
18
«Талас ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
19
«Талас ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
3
3
20
«Талас ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
21
«Жамбыл облысы ішкі істер департаментінің Талас аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
22
Қазақстан Республикасы қорғаныс министрлігінің «Жамбыл облысы Қаратау қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» Республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
Барлығы:
140
140

Об организации общественных работ на 2014 год
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 28 января 2014 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 февраля 2014 года № 2117
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», «Правилами организации и финансирования общественных работ», утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации общественных работ для безработных акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ акимата Таласского района» обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Рахымжанова Кайрата Аманжоловича.
Аким района                                Д. Рымтаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
«Отдел внутренних дел Таласского района
департамента внутренних дел
Жамбылской области»
А. Заурбеков
28 января 2014г.
Начальник Республиканского государственного
учреждение «Объединенный отдел по делам
обороны города Каратау Жамбылской области»
министерства обороны Республики Казахстан
К. Симтиков
28 января 2014г.
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
№ 5 от  28  января 2014 года
Перечень организаций, виды общественных работ, объемы и конкретные условия, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Наименование организации
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия
Размеры оплата труда участников и источники их финансирования (тенге)
Спрос
Предложение
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Таза Қала» акимата Таласского района
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение территории города
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
82
82
2
Коммунальное государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков акимата Таласского района»
Подсобная работа, санитарная очистка, благоустройство и озеленение
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
4
4
3
Коммунальное государственное учреждение «Отдел образования акимата Таласского района»
Подсобная работа, санитарная очистка, благоустройство и озеленение парка «20 лет Независимости» и «Білім бағы»
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
4
4
4
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Аккольского сельского округа Таласского района»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
6
6
5
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Аккумского сельского округа Таласского района»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
6
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Бериккаринского сельского округа Таласского района»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
4
4
7
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Бостандыкского сельского округа Таласского района»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
3
3
8
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кокталского сельского округа Таласского района»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
9
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кызылаутского сельского округа Таласского района»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
10
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кенесского сельского округа Таласского района»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
3
3
11
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Каскабулакского сельского округа Таласского района»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
12
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Каратауского сельского округа Таласского района»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
3
3
13
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Ойыкского сельского округа Таласского района»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
5
5
14
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Тамдинского сельского округа Таласского района»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
15
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Ушаралского сельского округа Таласского района»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
4
4
16
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима С.Шакировского сельского округа Таласского района»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
3
3
17
Коммунальное государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования акимата Таласского района»
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
18
Коммунальное государственное учреждение «Отдел финансов акимата Таласского района»
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
19
Коммунальное государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ акимата Таласского района»
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
3
3
20
Коммунальное государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Таласского района»
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
21
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Таласского района департамента внутренних дел Жамбылской области»
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
22
Республиканское государственное учреждение «Объединенный отдел по делам обороны города Каратау Жамбылской области» министерства обороны Республики Казахстан
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
Всего:
140
140