Талас ауданы Аққұм ауылдық округі аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 255 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 тамызда № 2287 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 31 наурыздағы № 100 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 31.03.2020 № 100 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10 бабы 2 тармағының 9) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына сәйкес және Талас аудандық аумақтық бас мемлекеттік ветеринариялық инспекторының 2014 жылғы 14 мамырдағы № 111 ұсынысы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұсақ мүйізді малдардан бруцеллездің эпизоотиялық ошағының анықталуына байланысты Талас ауданы Аққұм ауылдық округі аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. "Талас ауданы әкімдігінің ветеринарлық бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы Б. Майкеновке Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Талас аудандық аумақтық инспекциясының басшысы Р. Ағыбаевпен (келісімі бойынша), "Талас ауданы бойынша тұтынушылардың құқығын қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушы Г. Махановамен (келісімі бойынша), "Жамбыл облыстық Ішкі істер департаментінің Талас аудандық Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушы А. Айхимбековпен (келісімі бойынша) бірлесе отырып, тиісті шараларды қабылдау ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Талас ауданы әкімінің орынбасары Ғалым Тамабекұлы Қартабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Рысмендиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Талас аудандық
аумақтық инспекциясының басшысы
Р. Ағыбаев
30 маусым 2014 ж.
"Талас ауданы бойынша тұтынушылар
құқығын қорғау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Г. Маханова
30 маусым 2014 ж.
"Жамбыл облыстық Ішкі істер
департаментінің Талас аудандық
Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін атқарушы
А. Айхимбеков
30 маусым 2014 ж.

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории Аккумского сельского округа Таласского района
Постановление Таласского районного акимата Жамбылской области от 30 июня 2014 года № 255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 августа 2014 года № 2287. Утратило силу постановлением акимата Таласского района Жамбылской области от 31 марта 2020 года № 100
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таласского района Жамбылской области от 31.03.2020 № 100 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Таласского района от 14 мая 2014 года № 111 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с выявлением эпизоотического очага бруцеллеза мелкого рогатого скота установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории Аккумского сельского округа Таласского района.
2. Начальнику коммунального государственного учреждения "Отдел ветеринарии акимата Таласского района" Б. Майкенову совместно с начальником районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан Р. Агыбаевым (по согласованию), исполняющему обязанности начальника государственного учреждения "Управление по защите прав потребителей по Таласскому району" Г. Махановой (по согласованию), исполняющему обязанности начальника государственного учреждения "Отдела внутренних дел Таласского района Департамента внутренних дел Жамбылской области" А. Айхимбековым (по согласованию) предложить принять соответствующие меры.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Таласского района Картабаева Галыма Тамабековича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Рысмендиев
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник районной территориальной
инспекции комитета ветеринарного
контроля и надзора министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Р. Агыбаев
30 июня 2014 г.
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения
"Управление по защите прав потребителей
по Таласскому району"
Г. Маханова
30 июня 2014 г.
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Таласского района
Департамента внутренних дел Жамбылской области"
А. Айхимбеков
30 июня 2014 г.