"Талас ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 шілдедегі № 35 - 10 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №40-10 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қаңтарда № 2462 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 наурыздағы № 17-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 13.03.2024 № 17-8 (алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, 39 – 3 бабының 6 тармағына, "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысына сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Талас ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 шілдедегі № 35 – 10 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2288 болып тіркелген, 2014 жылғы 9 тамыздағы № 74 – 75 аудандық "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
"Талас ауданының жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы" № 2 қосымшадағы "Қаратау қаласы" тарауындағы "Ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй атаулары" бағаны "К.Берікбайұлы" көшесімен, "Өкілдерінің сандық құрамы" бағаны "1" санымен толықтырылсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
Д. Нурбалтаев Ж. Әсемов

О внесении дополнения в решение Таласского районного маслихата от 24 июля 2014 года № 35 – 10 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Таласском районе"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 24 декабря 2014 года № 40-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 января 2015 года № 2462. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 13 марта 2024 года № 17-8
Сноска. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 13.03.2024 № 17-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6, пунктом 6 статьи 39 – 3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества", Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 24 июля 2014 года № 35 – 10 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Таласском районе" (регистрационный номер в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов – № 2288, опубликовано в районной газете "Талас тынысы" от 9 августа 2014 года № 74 – 75) следующее дополнение:
приложение № 2 "Количественный состав представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества Таласского района" в разделе "город Каратау" в графе "Наименование села, улицы, многоквартирного дома" дополнить улицей "К.Берикбайулы", в графе "Численный состав представителей" цифрой "1".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь Маслихата
Д. Нурбалтаев Ж. Асемов