"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 32-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 қыркүйекте № 2311 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 22 тамыздағы № 28-3 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2303 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2088 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 қаңтардағы аудандық «Шу өңірі» № 2-3 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«10 382 085» сандары «10 488 607» сандарымен ауыстырылсын;
«8 626 046» сандары «8 646 651» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«10 489 475» сандары «10 595 997» сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 24-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 4 сентября 2014 года № 32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 сентября 2014 года № 2311
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 22 августа 2014 года № 28-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2303) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 24-2 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2088, опубликовано в районной газете «Шуская долина» от 6 января 2014 года за № 2-3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «10 382 085» заменить цифрами «10 488 607»;
цифры «8 626 046» заменить цифрами «8 646 651»;
в подпункте 2):
цифры «10 489 475» заменить цифрами «10 595 997»;
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, қоғамдық құқықтық тәртіпті сақтау, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, соблюдению общественного правопорядка,природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

311 043
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 275
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26 156
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 306
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
400
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
150
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 300
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
28 557
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 207
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 350
02
Қорғаныс
4 604
122
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің аппараты
4 604
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 104
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 500
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот,қылмыстық-атқару қызметі
5 195
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 195
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 195
04
Бiлiм беру
7 027 333
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
645
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
645
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 106 297
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 227
003
Жалпы білім беру
3 870 891
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
41 462
006
Балаларға қосымша білім беру
248 883
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шаралар мен конкурстар өткізу
2 000
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
409 447
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
24 966
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

311 043
022
Капитальные расходы государственного органа
15 275
452
Отдел финансов района (города областного значения)
26 156
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения и контроля за исполнением бюджета района и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24 306
010
Организация приватизации коммунальной собственности
400
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
150
018
Капитальные расходы государственного органа
1 300
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
28 557
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
23 207
004
Капитальные расходы государственного органа
5 350
02
Оборона
4 604
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 604
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 104
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров в районном (городском) масштабе, а также пожаров в населенных пунктах в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 500
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 195
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 195
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 195
04
Образование
7 027 333
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села) аульного (сельского) округа
645
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
645
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 106 297
001
Обеспечение деятельности отдела образования района
29 227
003
Общеобразовательное обучение
3 870 891
005
Приобретение, доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
41 462
006
Дополнительное образование для детей и юношества
248 883
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 000
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
409 447
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам, (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей сирот), ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
24 966
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

14 392
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 972
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 610
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 510
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
167 107
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
32 821
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 573
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 500
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
7 748
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7 748
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 537
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 537
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
5 000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
114 749
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 661
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың жануарлардан алатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 089
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3 649
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
84 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
80 755
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
80 755
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
27 517
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

14 392
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области физической культуры и спорта района
7 972
004
Капитальные расходы государственного органа
300
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 610
007
Подготовка и участие сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областные спортивные соревнования
3 510
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
167 107
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
32 821
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
16 573
006
Капитальные расходы государственного органа
8 500
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
7 748
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 748
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19 537
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 537
004
Организация работ по зонированию земель
5 000
007
Капитальные расходы государственного органа
2 000
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
114 749
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области ветеринарии
18 661
003
Капитальные расходы государственного органа
350
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0
006
Организация санитарного убоя больных животных
0
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
4 000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 089
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3 649
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
84 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
80 755
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
80 755
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районных населенных пунктов области и обеспечение рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
27 517
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов