"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы № 23/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2014 жылғы 15 шілдеде № 35/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 тамызда № 2717 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 12/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 18.02.2021 № 12/02 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года № 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Карагандинской области от 15 июля 2014 года № 35/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 августа 2014 года № 2717. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 18 февраля 2021 года № 12/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 18.02.2021 № 12/02 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі " Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Заңдарына сәйкес Қарағанды облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы № 23/02 қаулысына (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 1836 тіркелген, 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 208-209 "Орталық Қазақстан" және 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 150 "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года № 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1836, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 29 декабря 2007 года № 208-209 и "Индустриальная Караганда" от 29 декабря 2007 года № 150) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.