Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы N 43/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 қыркүйекте N 2746 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі N 29/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 25.04.2016 N 29/01 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
4) "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
5) "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
6) "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
7) "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі
Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 18 тамыздағы
№ 43/01 қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности
Постановление акимата Карагандинской области от 18 августа 2014 года № 43/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 сентября 2014 года № 2746. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 25 апреля 2016 года № 29/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 25.04.2016 № 29/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
2) регламент государственной услуги "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
3) регламент государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
4) регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
5) регламент государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы";
6) регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Развитие моногородов на 2012 – 2020 годы";
7) регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Развитие моногородов на 2012 – 2020 годы".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области
Н. Абдибеков
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 18 августа 2014 года
№ 43/01
Регламент государственной услуги
"Предоставление субсидирования ставки вознаграждения
в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" № 434 қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандарты негізінде (Әрі қарай - Стандарт) "Қарағанды облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі әзірледі.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет облыстың жергілікті атқарушы органмен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) индексі 100008, Қарағанды қаласы, Әлиханов көшесі 13, мекенжайы бойынша көрсетіледі, ресми сайты: http://www.upkrg.crealog.kz/, телефоны: 8/7212/425069.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны – қағаз бетінде.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижелері Өңірлік үйлестіру кеңесі (бұдан әрі - ӨҮК) отырысының хаттамасынан үзінді көшірме болып табылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижелерін беру нысаны: қағаз бетінде.
Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін негізде көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Стандартының 9 тармағында қарастырылған мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыдан көрсетілетін қызметті берушінің алуы мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) басталуы үшін негіздеме болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдердің (іс-қимылдардың) мазмұны және олардың орындалу ұзақтығы:
1 - іс-қимыл – көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) ұсынған құжаттарын кеңсе қызметкері қабылдайды және тіркейді, мемлекеттік қызмет берушінің басшысына құжаттарды береді. Орындалу ұзақтығы – келіп түскен сәттен бастап 20 (жиырма) минуттан артық емес;
2 - іс-қимыл - мемлекеттік қызмет берушінің басшысы құжаттарды қарайды, құрылымдық бөлімнің басшысына құжаттарды береді. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күн ішінде;
3 - іс-қимыл – құрылымдық бөлімнің басшысы құжаттарды қарайды, жауапты орындаушыға құжаттарды береді. Орындалу ұзақтығы – 30 (отыз) минуттан артық емес;
4 - іс-қимыл – жауапты орындаушы берілген құжаттардың Стандарттың 9-тармағына сәйкестігін, толықтығын қарайды және ӨҮК отырысының қарастыруына жібереді. Орындалу ұзақтығы – 8 (сегіз) күнтізбелік күн ішінде;
5 - іс-қимыл – ӨҮК:
жобаны және қоса берілген құжаттарды қарастырады және талқылауды іске асырады. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минуттан артық емес;
ӨҮК хаттамасына қол қоюды іске асырады. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) жұмыс күн ішінде.
6 - іс-қимыл – ӨҮК хаттамасына қол қойылғаннан кейін жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасынан үзінді көшірме мемлекеттік қызмет алушыға жіберу үшін ілеспе хатты әзірлейді. Орындалу ұзақтығы – 30 (отыз) минуттан артық емес;
7 - іс-қимыл – мемлекеттік қызмет берушінің басшысы ілеспе хатқа қол қояды. Орындалу ұзақтығы – 30 (отыз) минуттан артық емес;
8 - іс-қимыл – мемлекеттік қызмет беруші кеңсесі ӨҮК хаттамасынан көшірмені көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минут ішінде.
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге құжаттардың топтамасын тапсырған сәттен бастап – 15 (он бес) күнтізбелік күннен артық емес.

1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги разработан государственным учреждением "Управление предпринимательства Карагандинской области" на основании Стандарта государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (Далее – Стандарт).
2. Государственная услуга оказывается местным исполнительным органом области (далее – услугодатель) по адресу: индекс 100008, город Караганда, улица Алиханова 13, официальный сайт: http://www.upkrg.crealog.kz/, телефоны: 8/7212/425069.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
3. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
4. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее – РКС).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем необходимых документов для оказания государственной услуги от услугополучателя, предусмотренных пунктом 9 Стандарта государственной услуги.
6. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги и длительность их выполнения:
действие 1 – прием и регистрация документов, поданных услугополучателем (либо его представителя по доверенности) сотрудником канцелярии услугодателя, передача документов руководителю услугодателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцати) минут с момента поступления;
действие 2 – рассмотрение документов руководителем услугодателя, передача документов руководителю структурного подразделения. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня;
действие 3 – рассмотрение документов руководителем структурного подразделения, передача документов ответственному исполнителю. Длительность выполнения – не более 30 (тридцати) минут;
действие 4 – рассмотрение документов ответственным исполнителем на соответствие и полноту представленных документов согласно пункта 9 Стандарта и направляет на рассмотрения РКС. Длительность выполнения – в течение 8 (восьми) календарных дней;
действие 5 – РКС осуществляет:
рассмотрение проекта услугодателя на заседании РКС. Длительность рассмотрения – не более 20 (двадцати) минут;
подписание протокола заседания РКС. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) рабочих дней;
действие 6 – после подписания протокола РКС ответственный исполнитель подготавливает сопроводительное письмо для отправки выписки из протокола РКС услугополучателю. Длительность выполнения – не более 30 (тридцати) минут;
действие 7 – подписание сопроводительного письма руководителем услугодателя. Длительность выполнения – не более 30 (тридцати) минут;
действие 8 – направление канцелярией услугодателя выписки из протокола РКС услугополучателю. Длительность выполнения – в течение 20 (двадцати) минут.
Срок оказания государственной услуги с момента сдачи пакета документов услугополучателем услугодателю – не более 15 (пятнадцати) календарных дней.

7. Жалғаспалылықты сипаттау және әкімшілік әрекеттерді орындау мерзімі осы Регламенттің 1 қосымшасына сәйкес әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдердің) өзара қатынасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) басшылық;
2) құрылымдық бөлімшенің басшысы;
3) жауапты орындаушы;
4) ӨҮК мүшелері;
5) тіркейтін органның кеңсе қызметкері.
9. Құжаттарды қабылдау осы Регламенттің 2 тармағында көрсетілген мекенжай бойынша кеңсе арқылы көрсетілетін қызмет берушімен жүзеге асырылады.
10. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1 - іс-қимыл – көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) ұсынған құжаттарын кеңсе қызметкері қабылдайды және тіркейді, мемлекеттік қызмет берушінің басшысына құжаттарды береді. Орындалу ұзақтығы – келіп түскен сәттен бастап 20 (жиырма) минуттан артық емес;
2 - іс-қимыл - мемлекеттік қызмет берушінің басшысы құжаттарды қарайды, құрылымдық бөлімнің басшысына құжаттарды береді. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күн ішінде;
3 - іс-қимыл – құрылымдық бөлімнің басшысы құжаттарды қарайды, жауапты орындаушыға құжаттарды береді. Орындалу ұзақтығы – 30 (отыз) минуттан артық емес;
4 - іс-қимыл – жауапты орындаушы берілген құжаттардың Стандарттың 9-тармағына сәйкестігін, толықтығын қарайды және ӨҮК отырысының қарастыруына жібереді. Орындалу ұзақтығы – 8 (сегіз) күнтізбелік күн ішінде;
5 - іс-қимыл – ӨҮК:
жобаны және қоса берілген құжаттарды қарастырады және талқылауды іске асырады. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минуттан артық емес;
ӨҮК хаттамасына қол қоюды іске асырады. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) жұмыс күн ішінде.
6 - іс-қимыл – ӨҮК хаттамасына қол қойылғаннан кейін жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасынан үзінді көшірме мемлекеттік қызмет алушыға жіберу үшін ілеспе хатты әзірлейді. Орындалу ұзақтығы – 30 (отыз) минуттан артық емес;
7 - іс-қимыл – мемлекеттік қызмет берушінің басшысы ілеспе хатқа қол қояды. Орындалу ұзақтығы – 30 (отыз) минуттан артық емес;
8 - іс-қимыл – мемлекеттік қызмет беруші кеңсесі ӨҮК хаттамасынан көшірмені көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минут ішінде.
11. Функционалды өзара әрекеттесудің диаграммасы осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.

7. Описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) руководство;
2) руководитель структурного подразделения;
3) ответственный исполнитель;
4) Члены РКС;
5) канцелярия услугодателя.
9. Прием документов проводится услугодателем через канцелярию по адресу, указанному в пункте 2 настоящего Регламента.
10. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками):
действие 1 – прием и регистрация документов, поданных услугополучателем (либо его представителя по доверенности) сотрудником канцелярии услугодателя, передача документов руководителю услугодателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцати) минут с момента поступления;
действие 2 – рассмотрение документов руководителем услугодателя, передача документов руководителю структурного подразделения. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня;
действие 3 – рассмотрение документов руководителем структурного подразделения, передача документов ответственному исполнителю. Длительность выполнения – не более 30 (тридцати) минут;
действие 4 – рассмотрение документов ответственным исполнителем на соответствие и полноту представленных документов согласно пункта 9 Стандарта и направляет на рассмотрения РКС. Длительность выполнения – в течение 8 (восьми) календарных дней;
действие 5 – РКС осуществляет:
рассмотрение проекта услугодателя на заседании РКС. Длительность рассмотрения – не более 20 (двадцати) минут;
подписание протокола заседания РКС. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) рабочих дней;
действие 6 – после подписания протокола РКС ответственный исполнитель подготавливает сопроводительное письмо для отправки выписки из протокола РКС услугополучателю. Длительность выполнения – не более 30 (тридцати) минут;
действие 7 – подписание сопроводительного письма руководителем услугодателя. Длительность выполнения – не более 30 (тридцати) минут;
действие 8 – направление канцелярией услугодателя выписки из протокола РКС услугополучателю. Длительность выполнения – в течение 20 (двадцати) минут.
11. Диаграмма функционального взаимодействия приведена в приложении 2 к настоящему Регламенту.

12. Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесстерінің анықтамалығы осы регламенттің 3 қосымшасында көрсетілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасасу тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
13. "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі автоматтандырылмаған және халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы көрсетілмейді.
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы
шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1 қосымша
Әкімшілік әрекеттердің (шаралардың) өзара қатынасы мен жалғаспалылығының сипаты
Әрекет № (барысы, жұмыстар ағымы)
1
2
3
4
ҚФБ атауы
Көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкері
Басшылық
Құрылымдық бөлімше басшысы
Жауапты атқарушы
Әрекеттің атауы (үдерісі, шаралар, операциялар) және олардың сипаты
Құжаттарды қабылдау, өтініштерді тіркеу, құжаттарды басшылыққа жіберу
Жауапты құрылымдық бөлімшені анықтау, бұрыштама қою
Қабылданған құжаттарды қарастыру үшін жауапты атқарушыны белгілеу
Міндетті құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады.
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжаттар, ұйымдастырушылық-басқарушы шешім)
Тіркелген өтініш
Бұрыштама
Бұрыштама
Ұсыныстарды, күн тәртібін жасау, ӨҮК отырысын өткізу күнін, уақытын, орнын белгілеу, ӨҮК мүшелеріне хабарлау
Орындалу мерзімдері
20 минут
1 жұмыс күн ішінде
30 минут
Құжаттарды тексеруге және көрсетілетін қызмет алушының жобаларын ӨҮК қарастыруына жіберу – толық құжаттар топтамасын қабылдаған күннен бастап 8 күнтізбелік күн ішінде.
Келесі әрекеттің №
1
2
3
4
кестенің жалғасы
Әрекет № (барысы, жұмыстар ағымы)
5
6
7
8
ҚФБ атауы
ӨҮК мүшелері
Жауапты атқарушы
Басшылық
Көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкері
Әрекеттің атауы (үдерісі, шаралар, операциялар) және олардың сипаты
Көрсетілетін қызмет алушының жобасын және қоса берілген құжаттарды қарастыруды және талқылауды
ӨҮК хаттамасынан үзінді көшірмені жіберу үшін ілеспе хатты әзірлеу және тіркеу
Ілеспе хатқа қол қою
Көрсетілетін қызмет алушыға ӨҮК хаттамасынан үзінді көшірмені жібереді
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжаттар, ұйымдастырушылық-басқарушы шешім)
Рәсімделген және қол қойылған ӨҮК хаттамасы
Рәсімделген және қол қойылған ілеспе хат
Қол қойылған құжат
ӨҮК хаттамасынан үзінді көшірмені атаулы жеткізу
Орындалу мерзімдері
Жобаны ӨҮК қарастыру – 20 минут.
ӨҮК хаттамасына қол қою 2 жұмыс күн ішінде
30 минут
30 минут
20 минут ішінде
Келесі әрекеттің №
5
6
7
8
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы
шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық жалғаспалылығы арасында өзара байланысты көрсететін сызба
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы
шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесстерінің анықтамалығы
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 18 тамыздағы
№ 43/01 қаулысымен бекітілген
"Бизнестiң жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберiнде кепiлдiктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

12. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги приведен в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
13. Государственная услуга "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" неавтоматизированная и не оказывается через центр обслуживания населения.
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги "Предоставление
субсидирования ставки вознаграждения
в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
Наименование СФЕ
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководство
Руководитель структурного подразделения
Ответственный исполнитель
Члены РКС
Ответственный исполнитель
Руководство
Сотрудник канцелярии услугодателя
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация заявления, направление документов руководству
Определение ответственного структурного подразделения, наложение резолюции
Определение ответственного исполнителя для рассмотрения принятых документов
Осуществляет проверку полноты представляемых документов.
Осуществляют рассмотрение и обсуждение проекта услугополучателя и прилагаемых документов
Подготовка и регистрация сопроводительного письма для отправки выписки из протокола РКС
Подписание сопроводительного письма
Направляет выписку из протокола РКС услугополучателю
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Зарегистрированное заявление
Резолюция
Резолюция
Формирование предложений, повестки дня, определение даты, времени и места проведения заседания РКС, уведомление всех членов РКС
Оформленный и подписанный протокол РКС
Оформленное и подписанное сопроводительное письмо
Подписанный документ
Адресная доставка выписка из протокола РКС
Сроки исполнения
20 минут
В течение 1 рабочего дня
30 минут
На проверку документов и направление проекта услугополучателя для рассмотрения РКС, в течение 8 календарных дней с момента получения полного пакета документов.
Рассмотрение проекта на РКС – 20 минут. Подписание протокола РКС в течение 2 рабочих дней
30 минут
30 минут
В течение 20 минут
№ следующего действия
1
2
3
4
5
6
7
8
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Предоставление субсидирования ставки
вознограждения в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Предоставление субсидирования ставки
вознограждения в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 18 августа 2014 года
№ 43/01
Регламент государственной услуги
"Предоставление гарантий в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" № 434 қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандарты негізінде (Әрі қарай - Стандарт) "Қарағанды облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі әзірледі.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет облыстың жергілікті атқарушы органмен, Конкурстық комиссияның жұмыс органымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) индексі 100008, Қарағанды қаласы, Әлиханов көшесі 13, мекенжайы бойынша көрсетіледі, ресми сайты: http://www.upkrg.crealog.kz/, телефоны: 8/7212/425069.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны: қағаз бетінде.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижелері Өңірлік үйлестіру кеңесі (бұдан әрі - ӨҮК) отырысының хаттамасынан үзінді көшірме болып табылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижелерін беру нысаны: қағаз бетінде.
Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін негізде көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Стандартының 9 тармағында қарастырылған мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыдан көрсетілетін қызметті берушінің алуы мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) басталуы үшін негіздеме болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдердің (іс-қимылдардың) мазмұны және олардың орындалу ұзақтығы:
1-іс-қимыл – құжаттарды қабылдауға жауапты қызметкер:
көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) ұсынған құжаттарын қабылдайды, журналда өтініштерді тіркеуді жүзеге асырады. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минуттан артық емес;
берілген құжаттардың Стандарттың 9-тармағына сәйкес толықтығын қарайды және жобаны Конкурстық комиссия отырысының қарастыруына әзірлеуді жүзеге асырады. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде;
2 - іс-қимыл – көрсетілетін қызметті алушы жобасын Конкурстық комиссия отырысында қарастыру және ӨҮК үшін ұсыныстар жасау. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде;
3 - іс-қимыл – ӨҮК:
жобаны және қоса берілген құжаттарды қарастырады және талқылауды іске асырады. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минуттан артық емес;
ӨҮК хаттамасына қол қоюды іске асырады. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) жұмыс күн ішінде;
4-іс-қимыл – ӨҮК хаттамасына қол қойылғаннан кейін жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасының көшірмесінен үзіндіні мемлекеттік қызмет алушыға жіберу үшін ілеспе хатты әзірлейді. Орындалу ұзақтығы – 30 (отыз) минуттан артық емес;
5-іс-қимыл – мемлекеттік қызмет беруші басшысы ілеспе хатқа қол қояды. Орындалу ұзақтығы – 30 (отыз) минуттан артық емес;
6-іс-қимыл – мемлекеттік қызмет беруші кеңсесі ӨҮК хаттамасынан үзінді көшірмені көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минут ішінде.
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге құжаттардың топтамасын тапсырған сәттен бастап – 15 (он бес) күнтізбелік күннен артық емес.

1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги разработан государственным учреждением "Управление предпринимательства Карагандинской области" на основании Стандарта государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (Далее – Стандарт).
2. Государственная услуга оказывается местным исполнительным органом области (далее – услугодатель) по адресу: индекс 100008, город Караганда, улица Алиханова 13, официальный сайт: http://www.upkrg.crealog.kz/, телефоны: 8/7212/425069.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
3. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
4. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее – РКС).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем необходимых документов для оказания государственной услуги от услугополучателя, предусмотренных пунктом 9 Стандарта государственной услуги.
6. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги и длительность их выполнения:
действие 1 – сотрудник ответственный за прием документов осуществляет:
прием и регистрацию документов в журнале заявок, поданных услугополучателем (либо его представителя по доверенности). Длительность выполнения – не более 20 (двадцати) минут;
проверку полноты представленных документов согласно пункта 9 Стандарта и подготовку на рассмотрения на заседании Конкурсной комиссии. Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) календарных дней;
действие 2 – рассмотрение проекта услугодателя на заседании Конкурсной комиссии и выработка рекомендаций для РКС. Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) календарных дней;
действие 3 – РКС осуществляет:
рассмотрение проекта услугодателя на заседании РКС. Длительность рассмотрения – не более 20 (двадцати) минут;
подписание протокола заседания РКС. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) рабочих дней;
действие 4 – после подписания протокола РКС ответственный исполнитель подготавливает сопроводительное письмо для отправки выписка из протокола РКС услугополучателю. Длительность выполнения – не более 30 (тридцати) минут;
действие 5 – подписание сопроводительного письма руководителем услугодателя. Длительность выполнения – не более 30 (тридцати) минут;
действие 6 – направление канцелярией услугодателя выписки из протокола РКС услугополучателю. Длительность выполнения – в течение 20 (двадцати) минут.
Срок оказания государственной услуги с момента сдачи пакета документов услугополучателем услугодателю – не более 15 (пятнадцати) календарных дней.

13. "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі автоматтандырылмаған және халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы көрсетілмейді.
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы
шеңберінде гранттарды беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 1 қосымша
Әкімшілік әрекеттерінің (шаралардың) өзара қатынасы мен жалғаспалылығының сипаты
Әрекет № (барысы, жұмыстар ағымы)
1
2
3
ҚФБ атауы
Құжаттарды қабылдауға жауапты қызметкер
Конкурстық комиссия
ӨҮК мүшелері
Әрекеттің атауы (үдерісі, шаралар, операциялар) және олардың сипаты
Құжаттарды қабылдау, гранттық қаржыландыруды алуға үміткерлерлердің өтінімдерін журналға тіркеу, құжаттардың толықтығын тексеру.
Конкурстық өтінімдерді қарастыру және ұсыныстарды беру.
Кәсіпкердің жобасын және қоса берілген құжаттарды қарастыру және ӨҮК мүшелері арасында талқылау.
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжаттар, ұйымдастырушылық-басқарушы шешім)
Құжаттарды қабылдау және тіркеу.
Ұсыныстарды, Күн тәртібін құру, Конкурстық комиссия отырысын өткізу күнін, уақытын, орнын белгілеу, Конкурстық комиссия мүшелеріне хабарлау
Рәсімделген және қол қойылған Конкурстық комиссия хаттамасы
Рәсімделген және қол қойылған ӨҮК хаттамасы
Орындалу мерзімдері
Құжаттарды қабылдау және тіркеу - 20 минут;
5 күнтізбелік күн ішінде Конкурстық комиссияның қарастыруына енгізу
Конкурстық комиссияда қарастыру - 30 минуттан астырмай;
ӨҮК қарастыру үшін ұсыныстар жіберу – 5 күнтізбелік күн ішінде
Жобаны ӨҮК қарастыру – 20 минут.
ӨҮК хаттамасына қол қою 2 жұмыс күн ішінде
Келесі әрекеттің №
1
2
3
кестенің жалғасы
Әрекет № (барысы, жұмыстар ағымы)
4
5
6
ҚФБ атауы
Жауапты орындаушы
Басшылық
Көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкері
Әрекеттің атауы (үдерісі, шаралар, операциялар) және олардың сипаты
ӨҮК хаттамасынан үзінді көшірмені жіберу үшін ілеспе хатты әзірлеу және тіркеу
Ілеспе хатқа қол қою
Көрсетілетін қызмет алушыға ӨҮК хаттамасынан үзінді көшірмені жібереді
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжаттар, ұйымдастырушылық-басқарушы шешім)
Рәсімделген және қол қойылған ілеспе хат
Қол қойылған құжат
ӨҮК хаттамасынан үзінді көшірмені атаулы жеткізу
Орындалу мерзімдері
30 минут
30 минут
20 минут ішінде
Келесі әрекеттің №
4
5
6
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы
шеңберінде гранттарды беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 2 қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық жалғаспалылығы арасында өзара байланысты көрсететін сызба
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы
шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 3 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесстерінің анықтамалығы
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 18 тамыздағы
№ 43/01 қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

13. Государственная услуга "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" неавтоматизированная и не оказывается через центр обслуживания населения.
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги "Предоставление
грантов в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
Наименование СФЕ
Сотрудник ответственный за прием документов
Конкурсная комиссия
Члены РКС
Ответственный исполнитель
Руководство
Сотрудник канцелярии услугодателя
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация в журнале заявок претендующих на получения грантового финансирования, проверка полноты представляемых документов.
Рассмотрение конкурсных заявок и предоставление рекомендации.
Обсуждение между членами РКС проекта услугополучателя и представленных документов.
Подготовка и регистрация сопроводительного письма для отправки выписки из протокола РКС
Подписание сопроводительного письма
Направляет выписку из протокола РКС услугополучателю.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация документов. Формирование предложений, повестки дня, определение даты, времени и места проведения заседания Конкурсной комиссии, о чем уведомляет всех членов Конкурсной комиссии
Оформленный и подписанный протокол Конкурсной комиссии
Оформленный и подписанный протокол РКС
Оформленное и подписанное сопроводительное письмо
Подписанный документ
Адресная доставка выписки из протокола РКС
Сроки исполнения
Прием и регистрация документов - 20 минут; Вынесение на рассмотрения Конкурсной комиссии в течение 5 календарных дней
Рассмотрение на Конкурсной комиссии не более 30 минут; Направление рекомендации для рассмотрения на РКС – в течение 5 календарных дней
Рассмотрение проекта на РКС – 20 минут. Подписание протокола РКС в течение 2 рабочих дней
30 минут
30 минут
В течение 20 минут
№ следующего действия
1
2
3
4
5
6
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги "Предоставление
грантов в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Приложение 3 к Регламенту
государственной услуги "Предоставление
грантов в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 18 сентября 2014 года
№ 43/01
Регламент государственной услуги
"Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" № 434 қаулысымен бекітілген "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандарты негізінде (Әрі қарай - Стандарт) "Қарағанды облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі әзірледі.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жергілікті атқарушы органдарымен, (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны: қағаз бетінде.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижелері Өңірлік үйлестіру кеңесі (бұдан әрі - ӨҮК) отырысының хаттамасынан үзінді көшірме болып табылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижелерін беру нысаны: қағаз бетінде.
Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін негізде көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Стандартының 9 тармағында қарастырылған мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыдан көрсетілетін қызметті берушінің алуы мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) басталуы үшін негіздеме болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдердің (іс-қимылдардың) мазмұны және олардың орындалу ұзақтығы:
1-іс-қимыл – құжаттарды қабылдауға жауапты қызметкер:
көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) ұсынған құжаттарын қабылдайды, журналда өтініштерді тіркеуді жүзеге асырады. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минуттан артық емес;
берілген құжаттардың Стандарттың 9-тармағына сәйкес толықтығын қарайды және жобаны Конкурстық комиссия отырысының қарастыруына әзірлеуді жүзеге асырады. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде;
2 - іс-қимыл – көрсетілетін қызметті алушы жобасын Конкурстық комиссия отырысында қарастыру және ӨҮК үшін ұсыныстар жасау. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде;
3 - іс-қимыл – ӨҮК:
жобаны және қоса берілген құжаттарды қарастырады және талқылауды іске асырады. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минуттан артық емес;
ӨҮК хаттамасына қол қоюды іске асырады. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) жұмыс күн ішінде;
4-іс-қимыл – ӨҮК хаттамасына қол қойылғаннан кейін жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасының көшірмесінен үзіндіні мемлекеттік қызмет алушыға жіберу үшін ілеспе хатты әзірлейді. Орындалу ұзақтығы – 30 (отыз) минуттан артық емес;
5-іс-қимыл – мемлекеттік қызмет беруші басшысы ілеспе хатқа қол қояды. Орындалу ұзақтығы – 30 (отыз) минуттан артық емес;
6-іс-қимыл – мемлекеттік қызмет беруші кеңсесі ӨҮК хаттамасынан үзінді көшірмені көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минут ішінде.
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге құжаттардың топтамасын тапсырған сәттен бастап – 15 (он бес) күнтізбелік күннен артық емес.

1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги разработан государственным учреждением "Управление предпринимательства Карагандинской области" на основании Стандарта государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы", утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (Далее – Стандарт).
2. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
3. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
4. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее – РКС).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем необходимых документов для оказания государственной услуги от услугополучателя, предусмотренных пунктом 9 Стандарта государственной услуги.
6. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги и длительность их выполнения:
действие 1 – сотрудник ответственный за прием документов услугодателя осуществляет:
прием и регистрацию документов в журнале заявок, поданных услугополучателем (либо его представителя по доверенности). Длительность выполнения – не более 20 (двадцати) минут;
проверку полноты представленных документов согласно пункта 9 Стандарта и подготовку для рассмотрения на заседании Конкурсной комиссии. Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) календарных дней;
действие 2 – рассмотрение проекта услугополучателя на заседании Конкурсной комиссии и выработка рекомендаций для РКС. Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) календарных дней;
действие 3 - РКС осуществляет:
рассмотрение проекта услугодателя на заседании РКС. Длительность рассмотрения – не более 20 (двадцати) минут;
подписание протокола заседания РКС. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) рабочих дней;
действие 4 – после подписания протокола РКС ответственный исполнитель подготавливает сопроводительное письмо для отправки выписки из протокола РКС услугодателю. Длительность выполнения – не более 30 (тридцати) минут;
действие 5 – подписание сопроводительного письма руководителем услугодателя. Длительность выполнения – не более 30 (тридцати) минут;
действие 6 – канцелярия услугодателя направляет выписку из протокола РКС услугополучателю. Длительность выполнения – в течение 20 (двадцати) минут.
Срок оказания государственной услуги с момента сдачи пакета документов услугополучателем услугодателю – не более 15 (пятнадцати) календарных дней.