"Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 50/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 қыркүйекте № 2773 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 48/08 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 20.08.2015 № 48/08 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңдарына, "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 843 қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі                                Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 25 қыркүйек
№ 50/01 қаулысымен бекітілді
"Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметті облыстардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" № 843 қаулысымен бекітілген "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-тармағында көрсетілген құжаттарды көрсетілетін қызметті алушымен (не сенімхат бойынша оның өкілімен) ұсыну мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылдар) бастауға негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:

Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование элитных семян"
Постановление акимата Карагандинской области от 25 сентября 2014 года № 50/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 сентября 2014 года № 2773. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 20 августа 2015 года № 48/08
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 20.08.2015 № 48/08.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 843 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование элитных семян" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Субсидирование элитных семян".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Абдибеков
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 25 сентября 2014 года
№ 50/01
Регламент
государственной услуги "Субсидирование элитных семян"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование элитных семян" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (далее – услугодатель).
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является подача услугополучателем (либо его представителем по доверенности) документов, указанных в пункте 9 Стандарта государственной услуги "Субсидирование элитных семян", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 843 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование элитных семян" (далее – Стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:

1) көрсетілетін қызметті берушімен Стандарттың 9-тармағында көзделген өтінімдерді және құжаттарды қабылдауы және тіркеуі – 15 (он бес) минуттан артық емес. Нәтижесі – құжаттарды толық көлемде қабылданған құжаттар туралы талонды беру;
2) ауданның ведомствоаралық комиссиямен (бұдан әрі - ВАК) көрсетілетін қызмет алушының құжаттарын тексеруі – 3 (үш) жұмыс күні ішінде. Нәтижесі – әрбір тұқым өсіру шаруашылығына (бұдан әрі – тұқымшар) және тұқым тұтынушыға алдын ала квоталарды қалыптастыру;
3) ауданның жергілікті атқарушы органы алдын ала квоталарды бекітеді – 1 (бір) жұмыс күні ішінде. Нәтижесі – алдын ала бекітілген квоталар;
4) аудан ауыл шаруашылығы бөлімі (бұдан әрі – бөлім) көрсетілетін қызмет берушіге алдын ала бекітілген квоталарды, сонымен қатар, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамамен белгіленген құжаттарды ұсынады – 3 (үш) жұмыс күні ішінде. Нәтижесі – көрсетілетін қызметті берушіге квоталарды ұсыну;
5) көрсетілетін қызметті беруші ұсынылған құжаттарды тексереді, әрбір тұқымшарға және тұқым тұтынушыға элиталық тұқымның әрбір түрі бойынша квоталарды, және облыс бойынша нақты сатып алынған элиталық тұқымдардың көлемі жөніндегі жиынтық актіні жасайды және бекітеді – 5 (бес) жұмыс күні ішінде. Нәтижесі – бекітілген квоталар және облыс бойынша жиынтық акті;
6) көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсынады – 3 (үш) жұмыс күні ішінде. Нәтижесі – төлем есепшоттарының тізілімі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне қатысатын көрсетілетін қызмет берушілердің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші;
2) ВАК;
3) ауданның жергілікті атқарушы органы;
4) бөлім.
7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушімен Стандарттың 9-тармағында көзделген өтінімдерді және құжаттарды қабылдауы және тіркеуі – 15 (он бес) минуттан артық емес;
2) ВАК-мен көрсетілетін қызмет алушының құжаттарын тексеруі – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
3) ауданның жергілікті атқарушы органы алдын ала квоталарды бекітеді – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
4) бөлім көрсетілетін қызмет берушіге алдын ала бекітілген квоталарды, сонымен қатар, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамамен белгіленген құжаттарды ұсынады – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;

1) прием и регистрация услугодателем заявок и документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта – не более 15 (пятнадцати) минут. Результат – выдача талона о принятых документах в полном объеме;
2) проверка межведомственной комиссией района (далее - МВК) пакета документов услугополучателя – в течение 3 (трех) рабочих дней. Результат – формирование предварительных квот для каждого семеноводческого хозяйства (далее - семхоз) и потребителя семян;
3) местный исполнительный орган района утверждает предварительные квоты – в течение 1 (одного) рабочего дня. Результат – утвержденные предварительные квоты;
4) отдел сельского хозяйства районов (далее – отдел) представляет услугодателю утвержденные предварительные квоты, а также документы, установленные действующим законодательством Республики Казахстан – в течение 3 (трех) рабочих дней. Результат – представление квот услугодателю;
5) услугодатель проверяет представленные документы, составляет и утверждает квоты для каждого семхоза и потребителя семян по каждому виду элитных семян, а также сводный акт по объемам фактического закупа элитных семян по области – в течение 5 (пяти) рабочих дней. Результат – утвержденные квоты и сводный акт по области;
6) услугодатель представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей – в течение 3 (трех) рабочих дней. Результат – реестр счетов к оплате.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) услугодатель;
2) МВК;
3) местный исполнительный орган района;
4) отдел.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) прием и регистрация услугодателем заявок и документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта – не более 15 (пятнадцати) минут;
2) проверка МВК пакета документов услугополучателя – в течение 3 (трех) рабочих дней;
3) местный исполнительный орган района утверждает предварительные квоты – в течение 1 (одного) рабочего дня;
4) отдел представляет услугодателю утвержденные предварительные квоты, а также документы, установленные действующим законодательством Республики Казахстан – в течение 3 (трех) рабочих дней;

5) көрсетілетін қызметті беруші ұсынылған құжаттарды тексереді, әрбір тұқымшарға және тұқым тұтынушыға элиталық тұқымның әрбір түрі бойынша квоталарды, және облыс бойынша нақты сатып алынған элиталық тұқымдардың көлемі жөніндегі жиынтық актіні жасайды және бекітеді – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
6) көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсынады – 3 (үш) жұмыс күні ішінде.
8. Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
10. Осы "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы көрсетілмейді.
"Элиталық тұқымдарды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әрбір рәсімді (іс-қимылды) өту блок-схемасы
"Элиталық тұқымдарды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

5) услугодатель проверяет представленные документы, составляет и утверждает квоты для каждого семхоза и потребителя семян по каждому виду элитных семян, а также сводный акт по объемам фактического закупа элитных семян по области – в течение 5 (пяти) рабочих дней;
6) услугодатель представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей – в течение 3 (трех) рабочих дней.
8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
10. Настоящая государственная услуга " Субсидирование элитных семян" через центр обслуживания населения не оказывается.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование элитных семян"
Описание последовательности процедур (действий)
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование элитных семян"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
Условные обозначения: