"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберiнде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 52/05 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қазанда № 2803 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 31/04 қаулысымен
Снсока. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 05.05.2016 № 31/04 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі
Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 52/05 қаулысымен бекітілді
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстық маңызы бар қалалар мен аудандардың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдері көрсетеді (бұдан әрі - көрсетілетін қызмет беруші).
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсету нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетудің нәтижесі әлеуметтік шарт болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылды) бастауға көрсетілетін қызмет алушының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9 тармағына сәйкес кұжаттар топтамасын ұсыну негіздеме болып табылады (немесе оның сенімхат хат бойынша өкілі).

Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
Постановление акимата Карагандинской области от 29 сентября 2014 года № 52/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 октября 2014 года № 2803. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 5 мая 2016 года № 31/04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 05.05.2016 № 31/04.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области
Н. Абдибеков
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 29 сентября 2014 года
№ 52/05
Регламент
государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" (далее – государственная услуга) оказывается отделами занятости и социальных программ районов и городов областного значения (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является социальный контракт.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление пакета документов услугополучателем (либо его представителем по доверенности) согласно пункту 9 стандарта государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности".

5. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінің құрамына кiретiн рәсiмдердің (iс-қимылдардың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1-іс-қимыл – көрсетілетін қызмет берушінің кеңсесі көрсетілетін қызмет алушының құжаттар топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2-іс-қимыл – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы орындаушыны белгілейді және тапсырма береді. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
3-іс-қимыл – көрсетілетін қызмет берушінің орындаушысы көрсетілетін қызмет алушының құжаттар топтамасын тексеріп жергілікті деңгейде бағдарламаның үйлестірушінің (бұдан әрі – Үйлестіруші) және шағын қаржылық (шағын несиелік) ұйымының (бұдан әрі - ШҚҰ) немесе несиелік серіктестіктің қорытындысын алдын-ала алып көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесін жасайды. Орындалу ұзақтығы – 14 (он төрт) күнтізбелік күннен аспайды;
4-іс-қимыл – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесіне қол қояды. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минуттан аспайды;
5-іс-қимыл – көрсетілетін қызмет берушінің кеңсесі көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесін береді. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минуттан аспайды.
Көрсетілетін қызмет берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап мемлекеттік көрсетілетін қызмет мерзімі 15 (он бес) күнтізбелік күн ішінде.
Осы регламенттің 5 тармағында көрсетілген 1-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің нәтижесi көрсетілетін қызмет алушының құжаттар топтамасын тіркеу болып табылады, ол осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 2-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы регламенттің 5 тармағында көрсетілген 2 іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттік қызмет рәсімінің нәтижесі көрсетілетін қызмет берушінің орындаушысына тапсырма беру болып табылады.
Осы регламенттің 5 тармағында көрсетілген 3 іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттік қызмет рәсімінің нәтижесі мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесінің жобасы болып табылады.
Осы регламенттің 5 тармағында көрсетілген 4 іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттік қызмет рәсімінің нәтижесі басшының қолы қойылған көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
Осы регламенттің 5 тармағында көрсетілген 5 іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттік қызмет рәсімінің нәтижесі көрсетілетін қызмет берушінің кеңсесі көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау

5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
действие 1 – канцелярия услугодателя осуществляет прием и регистрацию пакета документов услугополучателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
действие 2 – руководитель услугодателя определяет исполнителя и дает поручение. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
действие 3 – исполнитель услугодателя проверив пакет документов услугополучателя готовит результат оказываемой государственной услуги, предварительно получив заключение координатора программы на местном уровне (далее – Координатор) и микрофинансовой (микрокредитной) организации (далее – МКО) или кредитного товарищества. Длительность выполнения – не более 14 (четырнадцать) календарных дней;
действие 4 – руководитель услугодателя подписывает результат оказываемой государственной услуги. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
действие 5 – канцелярия услугодателя выдает результат оказанной государственной услуги. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут.
Срок оказания государственной услуги в течение 15 (пятнадцать) календарных дней с момента сдачи пакета документов услугодателю.
Результатом процедуры по оказанию государственной услуги по действию 1, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является регистрация пакета документов услугополучателя, который служит основанием для начала выполнения действия 2, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом процедуры по оказанию государственной услуги по действию 2 указанном в пункте 5 настоящего Регламента, является поручение исполнителю услугодателя.
Результатом процедуры по оказанию государственной услуги по действию 3 указанном в пункте 5 настоящего Регламента, является проект результата оказания государственной услуги.
Результатом процедуры по оказанию государственной услуги по действию 4, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является подписанный руководителем результат оказанной государственной услуги.
Результатом процедуры по оказанию государственной услуги по действию 5, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является выдача канцелярией услугодателя результата оказанной государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

6. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімінің тізбесі:
1) қызмет берушінің кеңсесі;
2) қызмет берушінің басшысы;
3) қызмет берушінің орындаушысы.
7. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн қажеттi рәсiмдердiң (iс-қимылдардың) сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызмет берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдайды және тіркейді. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы құжаттарды қарастырады және орындаушыға тапсырма береді. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
3) көрсетілетін қызмет берушінің орындаушысы Үйлестірушінің және ШҚҰ немесе несиелік серіктестіктің қорытындысын алдын-ала алып көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесін жасайды. Орындалу ұзақтығы – 14 (он төрт) күнтізбелік күннен аспайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесіне қол қояды. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минуттан аспайды;
5) көрсетілетін қызмет берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесін береді. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минуттан аспайды.
Рәсiмдердiң (iс-қимылдардың) реттiлiгiн сипаттау осы Регламенттің 1 қосымшасына сәйкес, әрбiр рәсiмді (iс-қимылды) өту блок-сызбасында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы Регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай – ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы және мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану ескерілмеген.
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған
бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1 қосымша
Әрбiр рәсiмді (iс-қимылды) өту блок-сызбасы
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған
бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
2 қосымша
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

6. Перечень структурных подразделений услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) исполнитель услугодателя.
7. Описание процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги:
1) прием и регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
2) руководитель услугодателя рассматривает документы и дает поручение исполнителю. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
3) исполнитель услугодателя готовит результат оказываемой государственной услуги. Длительность выполнения – не более 14 (четырнадцать) календарных дней;
4) руководитель услугодателя подписывает результат оказываемой государственной услуги. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает результат оказанной государственной услуги. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут.
Описание последовательности процедур (действий) указано в блок-схеме прохождения каждого действия (процедуры), согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
Справочник бизнес-процесса к оказанию государственной услуги указан в приложении 2 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания
населения и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе
оказания государственной услуги
8. Оказание государственной услуги через центр обслуживания населения и использование информационных систем в процессе оказания государственной услуги не предусмотрены.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Предоставление
микрокредитов в рамках
программы "Развитие
моногородов на 2012-2020
годы"
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры)
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Предоставление
микрокредитов в рамках
программы "Развитие
моногородов на 2012-2020
годы"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуг
"Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"