Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы 24 сессиясының N 24/4 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 29/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 2612 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі ХХІV сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы ХХІІ сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 242 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 276 шешімін іске асыру мақсатында қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы 24 сессиясының № 24/4 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2501 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 3 "Вести Темиртау" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"12 171 048" сандары "13 169 552" сандарымен ауыстырылсын;
"2 425 236" сандары "3 423 740" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"12 175 048" сандары "13 201 204" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"алу 4000 мың теңге" сөздері "193 068 мың теңге" сөздерімен ауыстырылсын;
"0" саны "197 068" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 30000 мың теңге" сөздері "алу 254 720 мың теңге" сөздерімен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру" сөздерінен кейінгі "30 000" сандары "254 720" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші азатжолдағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы төртінші азатжолмен толықтырылсын:
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 224 720 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 1-1 тармағымен толықтырылсын:
"1-1. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте 102 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару көзделсін.";
3) 2-тармақта:
"2 425 236" сандары "3 423 740" сандарымен ауыстырылсын;
"9 022" сандары "9 393" сандарымен ауыстырылсын;
"187 483" сандары "204 718" сандарымен ауыстырылсын;
"586 916" сандары "620 157" сандарымен ауыстырылсын;
"120 993" сандары "130 585" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші азатжолдағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азатжолдармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение 24 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 24/4 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 18 апреля 2014 года № 29/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 апреля 2014 года № 2612
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях реализации решения XXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 15 апреля 2014 года № 276 "О внесении изменений и дополнений в решение XXII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2013 года № 242 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 24 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 24/4 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2501, опубликовано в газете "Вести Темиртау" от 21 января 2014 года № 3), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункте 1):
цифры "12 171 048" заменить цифрами "13 169 552";
цифры "2 425 236" заменить цифрами "3 423 740";
в подпункте 2):
цифры "12 175 048" заменить цифрами "13 201 204";
в подпункте 4):
слова "минус 4000 тысяч тенге" заменить словами "193 068 тысяч тенге";
цифру "0" заменить цифрами "197 068";
в подпункте 5):
слова "минус 30 000 тысяч тенге" заменить словами "минус 254 720 тысяч тенге";
в подпункте 6):
после слов "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "30 000" заменить цифрами "254 720";
в третьем абзаце знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств – 224 720 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 102 тысяч тенге.";
3) в пункте 2:
цифры "2 425 236" заменить цифрами "3 423 740";
цифры "9 022" заменить цифрами "9 393";
цифры "187 483" заменить цифрами "204 718";
цифры "586 916" заменить цифрами "620 157";
цифры "120 993" заменить цифрами "130 585";
в одиннадцатом абзаце знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
дополнить абзацами следующего содержания:

"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға – 520 652 мың теңге, оның ішінде:
жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау – 100 000 мың теңге;
жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру – 20 000 мың теңге;
білім беру объектілерін жөндеу – 344 452 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және абаттандыру – 56 200 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 244 554 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 2 791 мың теңге;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 170 068 мың теңге.";
4) 5-тармақта:
"259 204" сандары "263 432" сандарымен ауыстырылсын;
9) тармақшадағы:
"12 126" сандары "14 035" сандарымен ауыстырылсын;
11) тармақшадағы:
"1 753" сандары "2 639" сандарымен ауыстырылсын;
12) тармақшадағы:
"." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) өмірлік қиын жағдайға тап болған балалары бар әйелдерге әлеуметтік көмек бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты көрсетуге – 1 433 мың теңге.";
5) 6-тармақта:
"76 424" сандары "56 424" сандарымен ауыстырылсын;
6) көрсетілген шешімге 15-қосымшалар осы шешімге 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы                           В. Свиридов
КЕЛІСІЛДІ:
"Теміртау қаласының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б. Қонақаева
2014 жылғы 18 сәуір
Теміртау қалалық мәслихатының
2014 жылғы 18 сәуірдегі
29 сессиясының № 29/4 шешіміне
1-қосымша
Теміртау қалалық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
24 сессиясының № 24/4 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

"на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы – 520 652 тысяч тенге, в том числе:
субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов – 100 000 тысяч тенге;
предоставление грантов на развитие новых производств – 20 000 тысяч тенге;
ремонт объектов образования – 344 452 тысяч тенге;
жилищно-коммунальное хозяйство и благоустройство – 56 200 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий – 244 554 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 2 791 тысяч тенге;
на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций – 170 068 тысяч тенге.";
4) в пункте 5:
цифры "259 204" заменить цифрами "263 432";
в подпункте 9):
цифры "12 126" заменить на цифры "14 035";
в подпункте 11):
цифры "1 753" заменить на цифры "2 639";
в подпункте 12):
знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) на оказание государственного социального заказа по социальной помощи для женщин с детьми, попавших в тяжелую жизненную ситуацию – 1 433 тысяч тенге.";
5) в пункте 6:
цифры "76 424" заменить цифрами "56 424";
6) приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата                        В. Свиридов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
города Темиртау"
Б. Кунакаева
18 апреля 2014 года
Приложение 1
к решению 29 сессии
Темиртауского городского маслихата
от 18 апреля 2014 года № 29/4
Приложение 1
к решению 24 сессии
Темиртауского городского маслихата
от 26 декабря 2013 года № 24/4
Городской бюджет на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы