Жер салығының ставкаларын төмендету немесе жоғарылату туралы және салық салу мақсаты үшін Теміртау қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 32/6 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қазанда № 2799 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 27/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 26.06.2018 № 27/6 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексіне сәйкес Теміртау қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсанындағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 379, 381, 383-баптарында белгіленген, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, жер салығының төмендету немесе жоғарылату ставкаларымен Теміртау қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 20.07.2015 № 41/4 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Теміртау қалалық мәслихатының бюджет, өндіріс, экология және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы
Ф. Валеев
В. Свиридов
КЕЛІСІЛДІ
Теміртау қаласының әкімі
________________Н. Сұлтанов
16 қыркүйектегі 2014 жылғы
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласы бойынша
салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің жетекшісі
________________А. Нұрпейісов
16 қыркүйектегі 2014 жылғы
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің жетекшісі
_______________Ә. Әбекенова
16 қыркүйектегі 2014 жылғы
Теміртау қалалық
мәслихатының 2014 жылғы
16 қыркүйектегі № 32/6 шешімімен
бекітілген
Теміртау қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасы

О понижении или повышении ставок земельного налога и об утверждении схемы зонирования земель города Темиртау для целей налогообложения
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 16 сентября 2014 года № 32/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 октября 2014 года № 2799. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 26 июня 2018 года № 27/6
Сноска. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 26.06.2018 № 27/6 (вводится в действие с 01.01.2019).
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования земель города Темиртау с понижающими или повышающими ставками земельного налога установленных статьями 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 20.07.2015 № 41/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Темиртауского городского маслихата по вопросам бюджета, промышленности, экологии и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь маслихата
Ф. Валеев
В. Свиридов
СОГЛАСОВАНО
Аким города Темиртау
Н. Султанов
16 сентября 2014 года
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Темиртау"
А. Нурпеисов
16 сентября 2014 года
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений города Темиртау"
А. Абекенова
16 сентября 2014 года
Утверждено решением Темиртауского городского маслихата от 16 сентября 2014 года № 32/6
Схема зонирования земель города Темиртау