2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 34/267 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қаңтарда № 2913 болып тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады ( Балқаш қалалық мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 1-23/5 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Балқаш қалалық мәслихатының 13.01.2016 № 1-23/5 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 5 582 521 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 716 962 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 362 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 468 979 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 367 218 мың теңге;
2) шығындар – 5 634 692 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 3289 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3289 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 48 882 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48 882 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 882 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 08.12.2015 N 45/349 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2015 жылға арналған облыстық бюджетке, кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыз.
3. 2015 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында 76 280 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен субвенциялар көзделгені ескерілсін.
4. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 557 582 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

О городском бюджете на 2015-2017 годы
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19 декабря 2014 года № 34/267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2015 года № 2913. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 13 января 2016 года № 1-23/5)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 13.01.2016 № 1-23/5).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 582 521 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 716 962 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 29 362 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 468 979 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 367 218 тысяч тенге;
2) затраты – 5 634 692 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 3289 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3289 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 48 882 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 882 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 48 882 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 08.12.2015 N 45/349 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Установить на 2015 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.
3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены субвенции из областного бюджета в сумме 76 280 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 557 582 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 22.04.2015 N 37/301 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге 52 449 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 22.04.2015 N 37/301 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында жергілікті атқарушы органдардан аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) функцияларын беруге байланысты 2 722 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
7. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға 13 169 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
8. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуіне 27 467 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 06.08.2015 N 40/320 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
9. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге 21 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 08.12.2015 N 45/349 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
10. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға 4 133 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
11. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында моноқалаларды ағымдағы жайластыруға 300 505 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 19.10.2015 N 43/340 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
12. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге 5 114 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2015 N 37/301 (вводится в действие с 01.01.2015).
5. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 52 449 тысяч тенге на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2015 N 37/301 (вводится в действие с 01.01.2015).
6. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 2 722 тысяч тенге в связи с передачей функций от местных исполнительных органов областей в ведение местных исполнительных органов районов (городов областного значения).
7. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 13 169 тысяч тенге на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов.
8. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 27 467 тысяч тенге на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 06.08.2015 N 40/320 (вводится в действие с 01.01.2015).
9. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 21 тысяч тенге на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 08.12.2015 N 45/349 (вводится в действие с 01.01.2015).
10. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 4 133 тысяч тенге на субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям.
11. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 300 505 тысяч тенге на текущее обустройство моногородов.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19.10.2015 N 43/340 (вводится в действие с 01.01.2015).
12. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 5 114 тысяч тенге на проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов.

Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 06.08.2015 N 40/320 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
13. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) 3 055 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
14. алынып тасталды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 22.04.2015 N 37/301 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін 196 844 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 08.12.2015 N 45/349 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
15-1. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға 2 175 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 15-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 22.04.2015 N 37/301 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 08.12.2015 N 45/349 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
15-2. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға 655 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 15-2 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 22.04.2015 N 37/301 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 08.12.2015 N 45/349 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
16. алынып тасталды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 22.04.2015 N 37/301 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға 125 047 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 06.08.2015 N 40/320 (вводится в действие с 01.01.2015).
13. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 3 055 тысяч тенге на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний).
14. исключен решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2015 N 37/301 (вводится в действие с 01.01.2015).
15. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 196 844 тысяч тенге на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 08.12.2015 N 45/349 (вводится в действие с 01.01.2015).
15-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 2 175 тысяч тенге на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2015 N 37/301 (вводится в действие с 01.01.2015); в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 08.12.2015 N 45/349 (вводится в действие с 01.01.2015).
15-2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 655 тысяч тенге на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15-2 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2015 N 37/301 (вводится в действие с 01.01.2015); в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 08.12.2015 N 45/349 (вводится в действие с 01.01.2015).
16. исключен решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2015 N 37/301 (вводится в действие с 01.01.2015).
17. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 125 047 тысяч тенге на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда.

18. алынып тасталды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 22.04.2015 N 37/301 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
19. алынып тасталды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 19.10.2015 N 43/340 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
20. алынып тасталды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 20.11.2015 N 44/344 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 06.08.2015 N 40/320 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 20.11.2015 N 44/344 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
21. Саяқ, Гүлшат кенттерінде жүзеге асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындары 2015 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, осы шешімге 4, 5 қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
22. 2015 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында, осы шешімге 6 қосымшаға сәйкес, жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайтындығы белгіленсін.
23. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын құруға немесе ұлғайтуға және бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып, 2015 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, осы шешімге 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

18. исключен решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2015 N 37/301 (вводится в действие с 01.01.2015).
19. исключен решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19.10.2015 N 43/340 (вводится в действие с 01.01.2015).
20. исключен решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 20.11.2015 N 44/344 (вводится в действие с 01.01.2015).
Сноска. Пункт 20 - в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 06.08.2015 N 40/320 (вводится в действие с 01.01.2015), с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 20.11.2015 N 44/344 (вводится в действие с 01.01.2015).
21. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2015 год учтены расходы по бюджетным программам, реализуемым в поселках Саяк, Гулшат, согласно приложениям 4, 5 к настоящему решению.
22. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета на 2015 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 6 к настоящему решению.
23. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2015 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 7 к настоящему решению.

73651
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
73651
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1561268
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1561268
004
Жалпы білім беру
1399628
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
161640
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
33893
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
33893
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4070
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1000
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
27481
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1342
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
223321
2
Әлеуметтiк көмек
188247
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1773
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1773
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
176474
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
25701
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
914
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10634
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
71474
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2027
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
30188
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3260
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
32276
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10000
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында және тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
10000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
35074
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35074
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

73651
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
73651
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1561268
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1561268
004
Общеобразовательное обучение
1399628
005
Дополнительное образование для детей и юношества
161640
9
Прочие услуги в области образования
33893
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
33893
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4070
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1000
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27481
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1342
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
223321
2
Социальная помощь
188247
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1773
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1773
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
176474
002
Программа занятости
25701
005
Государственная адресная социальная помощь
914
006
Оказание жилищной помощи
10634
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
71474
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2027
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30188
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3260
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32276
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10000
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
10000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
35074
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35074
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения