Мүгедектерді еңбекпен қамту үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 15 мамырдағы № 54 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 маусымда № 2658 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 44/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 15.04.2016 № 44/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі орынбасарының міндетін атқарушы М. Мұқашеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі
Қ. Шорманбаев

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 15 мая 2014 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 июня 2014 года № 2658. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 15 апреля 2016 года № 44/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 15.04.2016 № 44/5.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющую обязанности заместителя акима города Мукашеву М.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города Каражал
К. Шорманбаев