Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 маусымдағы ХХХ сессиясының № 242 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 шілдеде № 2702 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы II сессиясының № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 11.05.2016 II сессиясының № 20 (оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібi туралы" Заңына сәйкес азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын, қоғамдық қауіпсіздікті, сондай-ақ көліктің, инфрақұрылым объектілерінің іркіліссіз жұмыс істеуін, жасыл желектердің және шағын сәулет нысандарының сақталуын қамтамасыз ету мақсатында, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Қаражал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 12 шілдедегі ХХХІV сессиясының № 34/350 "Жиналыстар, митингтер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-5-37 нөмірімен тіркелген, 2007 жылғы 18 тамыздағы № 33 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
XXX сессияның төрағасы
Н. Аманбаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы
З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 маусымдағы
№ 242 шешіміне
қосымша
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізу орындарының тізбесі
Елді мекен
Өткізу орны
1
Қаражал қаласы
Абай көшесіндегі Орталық қалалық алаң;
Битабар көшесіндегі "Горняк" стадионының жанындағы қосалқы футбол алаңы.
2
Жәйрем кенті
Абай көшесіндегі "Мәдени-сауық орталығы" ғимаратының алдындағы алаң;
Шинтуринов көшесіндегі соңғы аялдама.

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение ХXX сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 24 июня 2014 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 июля 2014 года № 2702. Утратило силу решением II сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года № 20
Сноска. Утратило силу решением II сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 11.05.2016 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" в целях обеспечения прав и свобод граждан, общественной безопасности, а также бесперебойного функционирования транспорта, объектов инфраструктуры, сохранности зеленых насаждений и малых архитектурных форм, городской маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение ХХХІV сессии Каражалского городского маслихата от 12 июля 2007 года № 34/350 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-37, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 18 августа 2007 года № 33).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XХХ сессии
Н. Аманбаев
Секретарь городского маслихата
З. Оспанова
Приложение
к решению Каражалского
городского маслихата
от 24 июня 2014 года № 242
Перечень мест проведения мирных собраний,
митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Населенный пункт
Место проведения
1
город Каражал
Центральная городская площадь по улице Абая; запасное футбольное поле возле стадиона "Горняк" по улице Битабара.
2
поселок Жайрем
Площадь перед зданием "Культурно-досуговый центр" по улице Абая; конечная остановка по улице Шинтуринова.