Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 28 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 285 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі 31 сессиясының № 324 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде № 2605 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 28 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 285 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2486 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 52 "Саран газеті" газетінде жарияланған), оған Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы 29 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 28 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 285 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 301 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2560 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 наурыздағы № 12 "Саран газеті" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
бірінші азат жолда "6101371" сандары "6445327" сандарына ауыстырылсын;
екінші азат жолда "1005068" сандары "1015788" сандарына ауыстырылсын;
бесенші азат жолда "5052033" сандары "5385269" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6141551" сандары "6394685" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші азат жолда "11600" сандары "102422" сандарына ауыстырылсын;
екінші азат жолда "11600" сандары "102422" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение 28 сессии Саранского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 285 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 31 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 17 апреля 2014 года № 324. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 апреля 2014 года № 2605. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 28 сессии Саранского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 285 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2486, опубликовано в газете "Саран газеті" от 31 декабря 2013 года № 52), в которое внесены изменения решением 29 сессии Саранского городского маслихата от 25 февраля 2014 года № 301 "О внесении изменений в решение 28 сессии Саранского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 285 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2560, опубликовано в газете "Саран газеті" от 21 марта 2014 года № 12), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "6101371" заменить на цифры "6445327";
в абзаце втором цифры "1005068" заменить на цифры "1015788";
в абзаце пятом цифры "5052033" заменить на цифры "5385269";
в подпункте 2):
цифры "6141551" заменить на цифры "6394685";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "11600" заменить на цифры "102422";
в абзаце втором цифры "11600" заменить на цифры "102422";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

9085
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9085
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
9085
13
Басқалар
878233
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1000
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
1000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1000
9
Басқалар
877233
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
695082
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23161
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
156
044
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
104336
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
567429
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26587
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық -экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
5600
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
20987
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
52243
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
52243
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
20830
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
13830
042
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
7000
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
82491
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16889
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
602
033
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
55000
034
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
10000
14
Борышқа қызмет көрсету
116
1
Борышқа қызмет көрсету
116

9085
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9085
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
9085
13
Прочие
878233
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1000
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
1000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
1000
9
Прочие
877233
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
695082
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
23161
013
Капитальные расходы государственного органа
156
044
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
104336
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
567429
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26587
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
5600
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
20987
467
Отдел строительства района (города областного значения)
52243
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
52243
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
20830
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
13830
042
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
7000
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
82491
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
16889
003
Капитальные расходы государственного органа
602
033
Субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
55000
034
Предоставление грантов на развитие новых производств в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
10000
14
Обслуживание долга
116
1
Обслуживание долга
116