Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 сәуірдегі III сессиясының № 792/3 "Тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған XXVIII сессиясының 2014 жылғы 9 шілдедегі N 1047/28 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 шілдеде № 2698 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 14 маусымдағы № 341/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 14.06.2024 № 341/11 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы" қаулысына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 сәуірдегі III сессиясының № 792/3 "Тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-8-112 тіркелген, 2012 жылғы 1 маусымдағы "Шахтинский вестник" газетінде № 22 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерінің 15-тармағы алынып тасталсын;
2) Тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерінің 16-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"16. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін өтініш беруші Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы" қаулысымен бекітілген, тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерінің 4-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
Ж. Мамерханова
Мәслихат хатшысы
Ә. Сатова

О внесении изменений в решение III сессии Шахтинского городского маслихата от 6 апреля 2012 года № 792/3 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение V созыва XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 9 июля 2014 года N 1047/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 июля 2014 года N 2698. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 14 июня 2024 года № 341/11
Сноска. Утратило cилу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 14.06.2024 № 341/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение III сессии Шахтинского городского маслихата от 6 апреля 2012 года № 792/3 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-8-112, опубликовано 1 июня 2012 года в газете "Шахтинский вестник" № 22), следующие изменения:
1) пункт 15 Правил оказания жилищной помощи исключить;
2) пункт 16 Правил оказания жилищной помощи изложить в следующей редакции:
"16. Для назначения жилищной помощи заявитель представляет документы, указанные в пункте 4 Правил предоставления жилищной помощи утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии
Ж. Мамерханова
Секретарь маслихата
А. Сатова