Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы XХV сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 989/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 қарашадағы V шақырылған XХХI сессиясының № 1075/31 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 желтоқсанда № 2849 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы XХV сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 989/25 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2488 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 2 "Шахтинский вестник" газетінде, 2014 жылғы 17 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 521 330 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 907 162 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 863 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43 810 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 5 547 495 мың теңге;
2) шығындар – 6 440 362 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 30 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 30 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 165082 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 165082 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – алу 114 114 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру - 114 114 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 30 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 84 114 мың теңге.";
2) 9-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"9. 2014 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 8 339 мың теңге сомаға бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы
С. Суханова
Мәслихат хатшысы
Ә. Сатова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы
бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
А. Меллятов

О внесении изменений в решение XXV сессии Шахтинского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 989/25 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение XХXI сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 ноября 2014 года № 1075/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2014 года № 2849. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXV сессии Шахтинского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 989/25 "О городском бюджете на 2014 – 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2488, опубликовано 17 января 2014 года в газете "Шахтинский вестник" № 2, информационно-правовой системе "Әділет" от 17 января 2014 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2014 – 2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 521 330 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 907 162 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22 863 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 43 810 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 547 495 тысяч тенге;
2) затраты – 6 440 362 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 30 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 165 082 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 165 082 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 114 114 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 114 114 тысяч тенге:
поступление займов – 30 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 84 114 тысяч тенге.";
2) пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв акимата города на 2014 год в сумме 8 339 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
С. Суханова
Секретарь маслихата
А. Сатова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска"
А. Меллятов

3647947
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2028928
Нысаналы даму трансферттері
1589019
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2028928
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
102395
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
6506
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
75205
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдердің еңбек ақысын арттыруға
20684
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1533380
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1303663
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына және абаттандыруға
229717
Облыстың жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары басқармасы
249546
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
52451
Көліктік инфрақұрылымға
197095
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
46
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
46
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
63000
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
51000
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беруге
12000
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
79344
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
79344
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1217
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
1217
Нысаналы даму трансферттері:
1589019
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1429937
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
4125
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
1425812
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
159082
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға
34082
Шахтинск қаласының "Шахтинсктеплоэнерго" ЖШС жарғылық капиталын ұлғайтуға
125000
Бюджеттік кредиттер
30000
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
30000
Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беруге
30000
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы
26 қарашадағы XXXI сессиясының
№ 1075/31 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы
25 желтоқсандағы XXV сессиясының
№ 989/25 шешіміне
5 қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы

3647947
в том числе:
Целевые текущие трансферты
2028928
Целевые трансферты на развитие
1589019
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
2028928
в том числе:
Управление образования области
102395
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
6506
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
75205
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
20684
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1533380
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
1303663
На жилищно-коммунальное хозяйство и благоустройство
229717
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
249546
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
52451
На транспортную инфраструктуру
197095
Управление сельского хозяйства области
46
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
46
Управление предпринимательства и туризма области
63000
На субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов
51000
На предоставление грантов на развитие новых производств
12000
Управление экономики и финансов области
79344
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
79344
Управление координации занятости и социальных программ области
1217
На выплату государственной адресной социальной помощи
1217
Целевые трансферты на развитие:
1589019
в том числе:
Управление строительства области
1429937
На проектирование, строительство и (или)приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
4125
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1425812
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
159082
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
34082
Увеличение уставного капитала ТОО "Шахтинсктеплоэнерго" города Шахтинска
125000
Бюджетные кредиты
30000
Управление предпринимательства и туризма области
30000
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах
30000
Приложение 3
к решению XXXI сессии городского маслихата
от 26 ноября 2014 года № 1075/31
Приложение 5
к решению XXV сессии городского маслихата
от 25 декабря 2013 года № 989/25
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2014 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего

1589019
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрлыс бөлімі
1429937
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға
4125
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1425812
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1589019
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
1429937
На проектирование, строительство и (или)приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
4125
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1425812
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру

Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы