Шахтинск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы V шақырылған XXXII сессиясының № 1093/32 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қаңтарда № 2940 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 5 мамырдағы № 1291/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 05.05.2016 № 1291/2 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексiнiң 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Шахтинск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
С. Суханова
Мәслихат хатшысы
Ә. Сатова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
тұрғын үй - коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Т. Перова
2014 жылғы 23 желтоқсан
Қалалық мәслихаттың
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 1093/32 шешiмiмен
Шахтинск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектiлер
Есептік бірлік
Жылына 1 есептік бірлікке келетін текше метр нормасы
1
Абаттандырылған үй иелігі
1 тұрғын

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Шахтинску
Решение XXXII сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2014 года № 1093/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 января 2015 года № 2940. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 5 мая 2016 года № 1291/2
Сноска. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 05.05.2016 № 1291/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Шахтинску.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии
С. Суханова
Секретарь маслихата
А. Сатова
"СОГЛАСОВАНО"
И.о. руководителя
Т. Перова
государственного учреждения
"Отдел жилищно-комунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог города Шахтинска"
23 декабря 2014 года
Утверждены
решением городского маслихата
от 23 декабря 2014 года № 1093/32
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Шахтинску
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма, кубического метра на 1 расчетную единицу в год
1
Благоустроенные домовладения
1 житель

Ескерту: қатты тұрмыстық қалдықтардың орташа тығыздығы - 166 кг/м3

Примечание: средняя плотность твердых бытовых отходов - 166 кг/м3