2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 44/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қаңтарда № 2951 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 91-ө "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысын іске асыру туралы" бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1904 тіркелген), Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырушы Абай ауданының ұйымдары, кәсіпорындары, мекемелерінің тізімі, жұмыс түрлері мен көлемдері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға жұмыспен қамтылған жұмыссыздардың еңбек ақысының мөлшері Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақының мөлшерінде, толық емес жұмыс күні жағдайлардағы немесе икемді кесте бойынша жұмыс істеу мүмкіндігімен бекітілсін.

Об организации общественных работ на 2015 год
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 29 декабря 2014 года № 44/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 января 2015 года № 2951. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 91-п "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1904), акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предприятий, учреждений Абайского района, организующих общественные работы, виды и объемы работ согласно приложению.
2. Утвердить размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах в размере минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан, с возможностью работы на условиях неполного рабочего дня или по гибкому графику.

3. Қоғамдық жұмыстарға жұмыспен қамтылған азаматтардың еңбекақысын төлеу жергілікті бюджеттің қаражатынан жүргізілсін.
4. Жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға "Абай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, "Абай ауданының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі үлгі шарттарын жасасын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылауды салаға басшылық ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.

3. Оплату труда граждан, занятых на общественных работах, производить из средств местного бюджета.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Абайского района", коммунальному государственному учреждению "Центр занятости Абайского района" заключить типовые договора с работодателями на выполнение общественных работ.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Абай ауданының әкімі
С. Шайдаров
Абай ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 29.12
№ 44/04 қаулысына
қосымша
2015 жылға Абай ауданының ұйымдары, кәсіпорындары және мекемелері бойынша қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің тізімі
Ұйымдар, кәсіпорындар және мекемелер
Жылына қоғамдық қызметкерлерге сұраныс, адам
1 адамның жұмысының ұзақтығы, ай.
Айына қызметкерлер саны, адам
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
"Абай-Көркем" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2015 года.
Аким Абайского района
С. Шайдаров
Приложение
к постановлению акимата
Абайского района
от 29.12.2014 года
№ 44/04
Перечень
видов и объемов общественных работ по организациям, предприятиям и учреждениям Абайского района на 2015 год
Организации, предприятия и учреждения
Спрос в общественных работниках на год, человек.
Продолжительность работ 1 человека, месяц.
Количество работников в месяц, человек.
Виды и объемы общественных работ
Товарищество с ограниченной ответственностью "Абай-Көркем"