Ақтөбе ауылдық округінің Ақтөбе ауылы аумағында карантин белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № 09/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 наурызда № 2562 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 46/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 27.11.2015 № 46/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 18) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 тамыздағы № 814 «Ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) қағидаларды бекіту туралы» қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 06.08.2015 № 32/03 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Ақтөбе ауылдық округінің Ақтөбе ауылы аумағында жылқылар арасында эпизоотикалық лимфангит ауруының пайда болуына байланысты карантин белгіленсін.
2. "Бұқар жырау ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 26 бабында белгіленген, жануарлардың жұқпалы ауруының таралуына жол бермеу мақсатында, эпизоотия ошағында және қолайсыз пунктте ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізу, қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды өткізсін
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 06.08.2015 № 32/03 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бұқар жырау аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ербол Омарбаевич Садировке (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 26 бабымен көзделген шектеу іс-шараларының орындалуын қамтамасыз ету ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Асхат Сағадиұлы Әлиге жүктелсін
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 06.08.2015 № 32/03 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении карантина на территории села Актобе Актобинского сельского округа
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 14 марта 2014 года № 09/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 марта 2014 года № 2562. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 27 ноября 2015 года № 46/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 27.11.2015 № 46/02.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2013 года № 814 «Об утверждении Ветеринарных (ветеринарно-санитарных) правил», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 06.08.2015 № 32/03 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. В связи с возникновением заболевания эпизоотического лимфангита среди лошадей, установить карантин на территории села Актобе Актобинского сельского округа.
2. Государственному учреждению «Отдел ветеринарии Бухар–Жырауского района» в целях недопущения распространения заразного заболевания животных, достижения ветеринарно–санитарного благополучия в эпизоотическом очаге и неблагополучном пункте провести необходимые ветеринарные мероприятия, установленные статьей 26 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии»
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 06.08.2015 № 32/03 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3. Рекомендовать руководителю государственного учреждения "Бухар-Жырауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" Садирову Ерболу Омарбаевичу (по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий по карантину, предусмотренных статьей 26 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии".
4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Әли Асхата Сағадиұлы
Сноска. Пункт 4 - в редакции постановления акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 06.08.2015 № 32/03 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұқар жырау ауданының әкімі                Н. Кобжанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау Комитетінің
Бұқар жырау аудандық аумақтық
инспекциясы" басшысы
Е. Садиров
2014 жылдың 14 наурыз

5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бухар-Жырауского района               Н. Кобжанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Бухар-Жырауская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
Е. Садиров
14 марта 2014 год