Бұқар жырау аудандық мәслихатының 8 сессиясының 2012 жылғы 20 қыркүйектегі № 5 "Бұқар жырау ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы 26 сессиясының № 7 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 шілдеде № 2685 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы" қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 8 сессиясының 2012 жылғы 20 қыркүйектегі № 5 "Бұқар жырау ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1951 болып тіркелген, 2012 жылғы 3 қарашадағы № 44 "Сарыарқа" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Бұқар жырау ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы ережесінде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін өтініш беруші Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қаулысымен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету ережесінің 4-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            К. Айтбаева
Мәслихат хатшысының өкілеттігін
уақытша жүзеге асырушы                     Ш. Курбанов

О внесении изменения в решение 8 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 20 сентября 2012 года № 5 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению Бухар-Жырауского района"
Решение 26 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 27 июня 2014 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 июля 2014 года № 2685
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 8 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 20 сентября 2012 года № 5 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1951, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" № 44 от 3 ноября 2012 года), следующее изменение:
в Правилах о размере и порядке оказания жилищной помощи населению Бухар-Жырауского района, утвержденных указанным решением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Для назначения жилищной помощи заявитель предоставляет документы, указанные в пункте 4 Правил предоставления жилищной помощи, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии                        К. Айтбаева
Временно осуществляющий
полномочия секретаря маслихата             Ш. Курбанов