2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 05/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 ақпанда № 2532 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қаулысына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Жаңаарқа ауданының ұйымдарының, кәсіпорындарының, мекемелерінің тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қаржыландыру көзі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қамтылған жұмыссыздардың еңбекақысының мөлшері Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген ең төменгі бір жалақының мөлшерінде бекітілсін.
3. "Жаңаарқа ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ш. Ибраева) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға үлгілік шарттар жасасын.
4. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 01/02 "2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2142 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2013 жылғы 16 ақпандағы № 10 (9540) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаарқа ауданы әкімінің орынбасары Марат Жандаулетұлы Жандаулетовке жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі
Ғ. Омаров
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 17 қаңтардағы
№ 05/01 қаулысына қосымша
2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын
Жаңаарқа ауданының ұйымдарының, кәсіпорындарының,
мекемелерінің тізбесі, қоғамдық жұмыстарының түрлері,
көлемі мен нақты жағдайлары, қаржыландыру көзі
Ұйымдар, кәсіпорындар және мекемелердің атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Жұмыстардың ұзақтылығы, ай
Қаржыландыру көлемі (теңге)
Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары
Қаржыландыру көзі
1.
"Атасу кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату

Об организации общественных работ на 2014 год
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 17 января 2014 года № 05/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 февраля 2014 года № 2532. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предприятий, учреждений Жанааркинского района, организующих общественные работы на 2014 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, источник финансирования согласно приложению.
2. Утвердить размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах в размере одной минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Жанааркинского района" (Ибраева Ш.) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Жанааркинского района от 4 января 2013 года № 01/02 "Об организации общественных работ на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2142, опубликовано в газете "Жаңаарка" от 16 февраля 2013 года за № 10 (9540)).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жанааркинского района Жандаулетова Марата Жандаулетовича.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Аким района
Г. Омаров
Приложение
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 17 января 2014 года № 05/01
Перечень организаций, предприятий, учреждений Жанааркинского района, организующих общественные работы на 2014 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, источник финансирования
Наименование организаций, предприятий и учреждений
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
Продолжительность работ, месяц
Объем финансирования (тенге)
Условия общественных работ
Источник финансирования
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Атасу"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов

1000-1200 шаршы метр, күн сайын 15-20 құжат
3
3593880
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
2.
"Ақтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
400-500 шаршы метр, күн сайын 5-7 құжат
3
479184
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
3.
"Айнабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
400-500 шаршы метр, күн сайын 5-7 құжат
3
479184
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
4.
"Ақтасты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
500-600 шаршы метр, күн сайын 5-7 құжат
3
598980
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
5.
"Ақтүбек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр, күн сайын 10-15 құжат
3
718776
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
6.
"М. Жұмажанов атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
500-600 шаршы метр, күн сайын 5-7 құжат
3
598980
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
7.
"Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр, күн сайын 10-15 құжат
3
718776
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
8.
"Байдалы би ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр, күн сайын 10-15 құжат
3
718776
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
9.
"Ералиев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр, күн сайын 10-15 құжат
3
718776
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
10.
"Қараағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр, күн сайын 10-15 құжат
3
718776
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
11.
"Қызылжар кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
500-600 шаршы метр, күн сайын 5-7 құжат
3
598980
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
12.
"Сейфуллин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр, күн сайын 10-15 құжат
3
718776
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
13.
"Түгіскен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
600-800 шаршы метр, күн сайын 10-15 құжат
3
718776
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
14.
"Целинный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, санитарлық тазарту, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
500-600 шаршы метр, күн сайын 5-7 құжат
3
598980
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
15.
Жаңаарқа ауданының әділет басқармасы
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
3
718776
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
16.
Жаңаарқа ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
3
598980
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
17.
"Білім беру, денешынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату

1000-1200 квадратных метров, 15-20 документов ежедневно
3
3593880
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актауского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
400-500 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
3
479184
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Айнабулакского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
400-500 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
3
479184
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актастинского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
500-600 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
3
598980
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актубекского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
3
718776
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима имени М. Жумажановского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
500-600 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
3
598980
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бидаикского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
3
718776
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Байдалыбийского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
3
718776
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ералиевского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
3
718776
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Караагашского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
3
718776
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Кызылжар"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
500-600 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
3
598980
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сейфуллинского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
3
718776
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Тугускенского аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
600-800 квадратных метров, 10-15 документов ежедневно
3
718776
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Целинного аульного округа"
Благоустройство, санитарная очистка территории, озеленение, обработка размножение и рассылка документов
500-600 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
3
598980
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
15.
Управление юстиции Жанааркинского района
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
3
718776
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
16.
Отдел по делам обороны Жанааркинского района
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
3
598980
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
17.
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов

Күн сайын 10-15 құжат
3
479184
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
18.
"Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
3
598980
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
19.
"Жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
179694
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
20.
"Жаңаарқа ауданының аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 10-15 құжат
3
479184
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
21.
"Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
3
598980
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
22.
Жаңаарқа ауданы бойынша салық басқармасы
Тұрғындармен жұмыс, салық төлеу түбіртектерін және хабарландыруларын жеткізу, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
3
598980
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
23.
"Орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі Жаңаарқа шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
119796
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
24.
"Жаңаарқа ауданының статистика басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-10 құжат
3
239592
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
25.
Жаңаарқа ауданының ішкі істер бөлімі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
3
898470
Сағат 12.30-дан 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
26.
"Жаңаарқа мәдени сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату

10-15 документов ежедневно
3
479184
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
18.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
3
598980
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
19.
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
179694
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
20.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центральная больница Жанааркинского района"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
10-15 документов ежедневно
3
479184
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
21.
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
3
598980
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
22.
Налоговое управление по Жанааркинскому району
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
3
598980
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
23.
Коммунальное государственное учреждение "Жанааркинское хозяйство по охране лесов и животного мира"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
119796
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
24.
Государственное учреждение "Управление статистики Жанааркинского района"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-10 документов ежедневно
3
239592
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
25.
Отдел внутренних дел Жанааркинского района
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
3
898470
С 9.00 до 19.00 часов с перерывом на обед с 12.30 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
26.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Жанааркинский культурно-досуговый центр"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов

Күн сайын 10-15 құжат
3
479184
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
27.
Жаңаарқа аудандық қылмыстық атқару инспекциясы
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
119796
Сағат 13.00-ден 15.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
28.
"Жаңаарқа-жылу" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
3
598980
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
29.
"Тазасу" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
3
598980
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
30.
"Жаңаарқа ауданы Атасу кенті Ғалым Жарылғапов атындағы аграрлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-10 құжат
3
299490
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
31.
"Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жаңаарқа аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
239592
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
32.
"Зейнетақы төлеу мемлекеттік орталығы" Жаңаарқа аудандық бөлімі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
239592
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
33.
"Жаңаарқа ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
3
598980
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
34.
"Жаңаарқа ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық -эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-6 құжат
3
119796
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
35.
"Жаңаарқа ауданының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
239592
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
36.
"Сәкен Сейфуллин атындағы Жаңаарқа аудандық тарихи өлкетану мұражайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
239592
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
37.
"Демалыс саябақтары және стадионды басқару" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Санитарлық тазарту, көркейту, көгалдандыру, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату

10-15 документов ежедневно
3
479184
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
27.
Уголовно-исполнительная инспекция Жанааркинского района
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
119796
С 9.00 до 19.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 15.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
28.
Коммунальное государственное предприятие "Жаңаарка-жылу"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
3
598980
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
29.
Коммунальное государственное предприятие "Тазасу"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
3
598980
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
30.
Коммунальное государственное учреждение "Аграрный колледж имени Галыма Жарылгапова поселка Атасу Жанааркинского района"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-10 документов ежедневно
3
299490
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
31.
Государственное учреждение "Жанааркинская районная территориальная инспекция комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
239592
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
32.
Жанааркинское районное отделение "Государственный центр выплаты пенсии"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
239592
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
33.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанааркинского района"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
3
598980
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
34.
Государственное учреждение "Управление государственного санитарно - эпидемиологического надзора по Жанааркинскому району"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
119796
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
35.
Коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система Жанааркинского района"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
239592
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
36.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Жанааркинский районный историко-краеведческий музей имени Сакена Сейфуллина"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
239592
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
37.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Управление парками и стадионом"
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение, обработка, размножение и рассылка документов

400-500 шаршы метр, күн сайын 5-7 құжат
3
598980
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
38.
"Жаңаарқа" газеті редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
239592
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
39.
Қарағанды облысы төтенше жағдайлар департаментінің "Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі № 50 өрт сөндіру бөлімі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күніне 5-7 құжат
3
239592
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
40.
"Қазпошта" акционерлік қоғамы Қарағанды облыстық филиалының Жаңаарқа аудандық пошта байланыс торабы
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
239592
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
41.
"Жаңаарқа ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
239592
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
42.
"Жаңаарқа ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
239592
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
43.
"Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 15-20 құжат
3
898470
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
44.
"Жаңаарқа ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
119796
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
45.
"Жаңаарқа ауданының жұмыспен қамту Орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
239592
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
46.
"Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату

400-500 квадратных метров, 5-7 документов ежедневно
3
598980
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
38.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Жаңаарқа"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
239592
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
39.
"Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ" Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области пожарная часть 50
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
239592
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
40.
Жанааркинский районный узел почтовой связи Карагандинского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
239592
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
41.
Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
239592
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
42.
Государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Жанааркинского района"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
239592
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
43.
Государственное учреждение "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
15-20 документов ежедневно
3
898470
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
44.
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Жанааркинского района"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
119796
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
45.
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости Жанааркинского района"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
239592
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
46.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов

Күн сайын 10-15 құжат
3
479184
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
47.
"Жаңаарқа-көркем" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Санитарлық тазарту, абаттандыру, көгалдандыру, курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000-1200 шаршы метр, күн сайын 15-20 құжат
3
3593880
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
48.
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынының Қарағанды облысы бойынша филиалының Жаңаарқа ауданының бөлімі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
239592
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
49.
"Кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
239592
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
50.
"Сәулет және қалақұрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-6 құжат
3
179694
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
51.
"Құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-6 құжат
3
179694
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
52.
"Жаңаарқа" несие серіктестігі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
239592
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
53.
"Жаңаарқа аудандық ветеринариялық станциясы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
239592
Сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
54.
Жаңаарқа ауданының сот орындаушылардың аумақтық бөлімі
Инстанциялар бойынша хабарламаларды тарату, құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Күн сайын 5-7 құжат
3
239592
Сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, аптасына 5 күн
Жаңаарқа ауданының бюджеті
Барлығы

10-15 документов ежедневно
3
479184
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
47.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жаңаарқа-көркем"
Благоустройство, санитарная очистка, озеленение, курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
1000-1200 квадратных метров, 15-20 документов ежедневно
3
3593880
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
48.
Отдел Жанааркинского района филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Карагандинской области
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
239592
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
49.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и промышленности"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
239592
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
50.
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-6 документов ежедневно
3
179694
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
51.
Государственное учреждение "Отдел строительства"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-6 документов ежедневно
3
179694
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
52.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кредитное товарищество "Жаңаарқа"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
239592
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
53.
Коммунальное государственное предприятие "Жанааркинская районная ветеринарная станция"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
239592
С 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
54.
Территориальный отдел судебных исполнителей Жанааркинского района
Разноска извещений по инстанциям, обработка, размножение и рассылка документов
5-7 документов ежедневно
3
239592
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
Бюджет Жанааркинского района
Всего