Жаңаарқа аудандық мәслихатының 25 сессиясының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/159 "2014 жылы Жаңаарқа ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алуға немесе салуға несие түрінде әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі XXXIV сессиясының № 34/226 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 қазанда № 2783 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы № 37/245 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 24.11.2014 № 37/245 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 25 сессиясының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/159 "2014 жылы Жаңаарқа ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алуға немесе салуға несие түрінде әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2522 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 5 (9599) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағыкіріспедегі және 1-тармағындағы "ветеринария" сөзі "агроөнеркәсіптік кешен" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XXXIV сессиясының төрағасы                 Ж. Абюров
Аудандық мәслихат хатшысы                  М. Абдишев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа ауданының экономика және
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы                          А. Жылқыбаев

О внесении изменений в решение 25 сессии Жанааркинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25/159 "О предоставлении мер социальной поддержки в виде подъемного пособия и кредита для приобретения или строительства жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Жанааркинского района в 2014 году"
Решение XXXIV сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 10 сентября 2014 года № 34/226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 октября 2014 года № 2783. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 24 ноября 2014 года № 37/245
Сноска. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 24.11.2014 № 37/245.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 25 сессии Жанааркинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25/159 "О предоставлении мер социальной поддержки в виде подъемного пособия и кредита для приобретения или строительства жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Жанааркинского района в 2014 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2522, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 27 января 2014 года № 5 (9599)) следующие изменения:
в заголовкепреамбуле и в пункте 1 слово "ветеринарии" заменить словами "агропромышленного комплекса".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель внеочередной
XXXIV сессии районного маслихата           Ж. Абюров
Секретарь районного маслихата              М. Абдишев
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
руководителя государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Жанааркинского района"                     А. Жылкибаев

10 қыркүйек 2014 жыл

10 сентября 2014 года