Қ. Аманжолов ауылдық округінің Талды, Ақбай-Кызылбай, Сарыобалы елді мекендеріне, "Үштөбе", "Өзен", "Қарамолла" қыстақтарына және Ынталы ауылдық округінің Ынталы елді-мекені аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 238 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 қыркүйекте № 2753 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 399 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 30.12.2015 № 399 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағының 9) тармақшасына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара және ұсақ малдың және иттердің арасынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты Қ. Аманжолов ауылдық округіндегі Талды, Акбай-Кызылбай, Сарыобалы елді мекендері, "Үштөбе", "Өзен", "Қарамолла" қыстақтарына және Ынталы ауылдық округіндегі Ынталы елді-мекені аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Ветеринариялық-санитариялық, сауықтыру және шектеу іс- шаралары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өткізілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарқаралы ауданы әкімінің орынбасары Б.М. Токмурзинге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі
К.М. Максутов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы ауыл
шаруашылығы Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Қарқаралы
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Т.Ж. Көпжасаров
2014 жыл 03 қыркүйек

Об установлении ограничительных мероприятий в населенных пунктах Талды, Акбай-Кызылбай, Сарыобалы, зимовках "Уштобе", "Озен", "Карамолла" сельского округа К. Аманжолов, и в населенном пункте Ынталы, Ынталинского сельского округа
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 3 сентября 2014 года № 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 сентября 2014 года № 2753. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 30 декабря 2015 года № 399
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 30.12.2015 № 399.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного и мелкого рогатого скота и собак, установить ограничительные мероприятия на территории населенных пунктов Талды, Акбай-Кызылбай, Сарыобалы и в зимовках "Уштобе", "Озен", "Карамолла" сельского округа К. Аманжолова, и в населенном пункте Ынталы, Ынталинского сельского округа.
2. Провести ветеринарно-санитарные, оздоровительные и ограничительные мероприятия в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Каркаралинского района Б.М. Токмурзина.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района
К.М. Максутов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Каркаралинская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Т.Ж. Копжасаров
03 сентябрь 2014 года