Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 қарашадағы "Қазақстан Республикасы Қарағанды облысы Осакаров ауданының жерлерін салық салу мақсаттары үшін аймақтандыру сызбасын бекіту туралы" № 86 шешіміне қосымша енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы 34 сессиясының № 358 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 қыркүйекте № 2749 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 25/241 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 26.09.2024 № 25/241 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2004 жылғы 24 сәуірдегі Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 8 бабының 2 тармағымен, сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 қарашадағы "Қазақстан Республикасы Қарағанды облысы Осакаров ауданының жерлерін салық салу мақсаттары үшін жерді аймақтандыру сызбасын бекіту туралы" № 86 шешіміне келесі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-15-94 болып тіркелген, 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 52 (7120) "Сельский труженик" газетінде жарияланған) келесі қосымша енгізілсін:
орыс тіліндегі шешімінің тақырыбында және 1 тармағында "зонирования земель" сөздерінен кейін ", поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога" сөздерімен толықтырылсын;
мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбында "сызбасын" сөзінен кейін ", жер салығының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициентін" сөздерімен толықтырылсын;
мемлекеттік тіліндегі шешімнің 1 тармағында "сызбасы" сөзінен кейін ", жер салығының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенті" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатың бюджет және ауданның әлеуметтік экономикалық бойынша тұрақты комиссиясына (В.К. Эммерих) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Аудан мәслихатының хатшысы
К. Саккулаков
КЕЛІСІЛДІ
Осакаров ауданы бойынша
салық басқармасының басшысы
А. Орынбеков
20 тамыз 2014 жыл
Осакаров ауданының жер
қатынастары бөлімінің басшысы
Ю. Моторин
20 тамыз 2014 жыл

О внесении дополнения в решение Осакаровского районного маслихата от 19 ноября 2008 года № 86 "Об утверждении схемы зонирования земель для целей налогооблажения Осакаровского района Карагандинской области Республики Казахстан"
Решение 34 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20 августа 2014 года № 358. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 сентября 2014 года № 2749. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 26 сентября 2024 года № 25/241
Сноска. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 26.09.2024 № 25/241 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата от 19 ноября 2008 года № 86 "Об утверждении схемы зонирования земель для целей налогооблажения Осакаровского района Карагандинской области Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-15-94, опубликовано в газете "Сельский труженик" 31 декабря 2008 года № 52 (7120) следующее дополнение:
в заголовке решения и в пункте 1 решения на русском языке после слов "зонирования земель" дополнить словами ", поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога";
в заголовке решения на государственном языке после слова "сызбасын" дополнить словами ", жер салығының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициентін";
в пункте 1 решения на государственном языке после слова "сызбасы" дополнить словами ", жер салығының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенті".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию района (Эммерих В.К.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
Секретарь районного маслихата
К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель налогового
управления по Осакаровскому району
А. Орынбеков
20 августа 2014 года
Руководитель
отдела земельных отношений
Осакаровского района
Ю. Моторин
20 августа 2014 года