Осакаров ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік көмек беру туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қыркүйектегі 35 сессиясының № 376 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 қазанда № 2788 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 мамырдағы № 830 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 05.05.2020 № 830 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін жергілікті бюджет қаражаты есебінен 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 16.01.2018 № 404 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Осакаров аудандық мәслихатының әлеуметтік саясат бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Б. Нурканов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
К. Саккулаков

О предоставлении социальной помощи из средств бюджета на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Осакаровского района
Решение 35 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 15 сентября 2014 года № 376. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 октября 2014 года № 2788. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 5 мая 2020 года № 830
Сноска. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 05.05.2020 № 830 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, единовременную социальную помощь на приобретение топлива в размере 2 (двух) месячных расчетных показателей, за счет средств местного бюджета.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 16.01.2018 № 404 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Б. Нурканов
Секретарь районного маслихата
К. Саккулаков