021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
80
067
Ведомостволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
783701
1
Тұрғын үй шаруашылығы
159689
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16302
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
16302
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
139439
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
123000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
16061
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
378
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3948
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3948
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2
Коммуналдық шаруашылық
397542
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
28019
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
28019
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
369523
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
369523
3
Елді-мекендерді абаттандыру
226470
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
226470
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
44054
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7380
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру

021
Капитальные расходы государственного органа
80
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
783701
1
Жилищное хозяйство
159689
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16302
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
16302
467
Отдел строительства района (города областного значения)
139439
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
123000
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
16061
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
378
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3948
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3948
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
005
Капитальные расходы государственного органа
2
Коммунальное хозяйство
397542
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28019
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
28019
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
467
Отдел строительства района (города областного значения)
369523
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
369523
3
Благоустройство населенных пунктов
226470
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
226470
008
Освещение улиц населенных пунктов
44054
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7380
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов