Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы 20 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 20/166 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 25/218 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қыркүйекте № 2774 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы 20 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 20/166 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2506 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтардағы "Шет шұғыласы" № 03 (10 467) газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
"4427256" сандары "4553056" сандарымен ауыстырылсын;
"1687801" сандары "1910292" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"4458884" сандары "4603133" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"0" саны "алу 128445" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"0" саны "128445" сандарымен ауыстырылсын;
"47481" сандары "50077" сандарымен ауыстырылсын;
2) 5 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение 20 сессии районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 20/166 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 9 сентября 2014 года № 25/218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 сентября 2014 года № 2774
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 20 сессии районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 20/166 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2506, опубликовано в газете "Шет шұғыласы" от 23 января 2014 года № 03 (10 467)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпунке 1)
цифры "4427256" заменить цифрами "4553056";
цифры "1687801" заменить цифрами "1910292";
в подпункте 2):
цифры "4458884" заменить цифрами "4603133";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "минус 128445";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "128445";
цифры "47481" заменить цифрами "50077";
2) пункт 5 изложить в следующей редакции:

"5. 2014 жылға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.";

"5. Установить на 2014 год специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";