"2014-2016 жылдарға арналған бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 164 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы № 176 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 ақпанда № 4592 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексінің 104-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы 22 сессиясының N 164 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4568 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2014 жылғы 11 қаңтардағы N 3-4, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2014 жылғы 11 қаңтардағы N 3-4 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 148 327 987 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 520 765 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 412 655 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 926 мың теңге;
трансферттер түсімі – 123 378 641 мың теңге;
2) шығындар – 147 847 947 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 755 786 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 5 495 416 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 739 630 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 658 070 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 2 658 070 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -6 933 816 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 933 816 мың теңге.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 8), 9), 10), 11), 12), 13) тармақшаларымен толықтырылсын:
"8) мектепке дейінгі ұйымдарға мемлекеттік тапсырысты іске асыруға;
9) халыққа әлеуметтік қорғау және көмек көрсетуге;
10) әлеуметтік сала нысандарын күрделі жөндеуге;
11) елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға;
12) көлік инфрақұрылымын жөндеуге;
13) ветеринариялық ұйымдардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 5), 6), 7) тармақшаларымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 18 декабря 2013 № 164 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 07 февраля 2014 года № 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 февраля 2014 года № 4592. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 22 сессии Кызылординского областного маслихата от 18 декабря 2013 года N 164 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4568, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 11 января 2013 года N 3-4, областной газете "Кызылординские вести" от 11 января 2013 года N 3-4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
"1) доходы – 148 327 987 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 520 765 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 412 655 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 926 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123 378 641 тысяч тенге;
2) затраты – 147 847 947 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 755 786 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 5 495 416 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 739 630 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 658 070 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 2 658 070 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 933 816 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 933 816 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 8), 9), 10), 11), 12), 13) следующего содержания:
"8) на реализацию государственного заказа в детских дошкольных организациях;
9) на оказание социальной защиты и помощи населению;
10) на капитальный ремонт объектов социальной сферы;
11) на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
12) на ремонт транспортной инфраструктуры;
13) на укрепление материально-технической базы ветеринарных пунктов.";
пункт 6 дополнить подпунктами 5), 6), 7) следующего содержания:

"5) әлеуметтік сала нысандарын дамытуға;
6) елді мекендерді абаттандыруға және коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
7) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;";
7-тармақ мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) коммуналдық шаруашылығын дамытуға;";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 466 949 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
24-сессиясының төрағасы Т. Әлімқұлов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Еламанов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2014 жылғы "7" ақпандағы
кезектен тыс 24-сессиясының
N 176 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2013 жылғы "18" желтоқсандағы
22 сессиясының N 164 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

"5) на развитие объектов социальной сферы;
6) на развитие коммунального хозяйства и благоустройства населенных пунктов;
7) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;";
пункт 7 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) на развитие коммунального хозяйства;";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2014 год в сумме 466 949 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
24 сессии Кызылординского
областного маслихата Т. Алимкулов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата Б. Еламанов
Приложение
к решению внеочередной 24 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "7" февраля 2014 года N 176
Приложение 1
к решению 22 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "18" декабря 2013 года N 164
Областной бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

47 090,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 037,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
342 266,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
290 663,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 384 147,0
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
46 404,0
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 832,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 245,0
004
Балалардың құқықтарын қорғау саласында іс-шаралар өткізу
16 327,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 521 924,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 312 103,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
209 821,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11 917 956,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
57 949,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
11 860 007,0
05
Денсаулық сақтау
32 320 797,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
29 596 011,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 083,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
323 646,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
104 487,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
157 724,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
14 525,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 006 479,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
929 846,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
25 243,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету

47 090,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
86 037,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
342 266,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
290 663,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 384 147,0
276
Управление по защите прав детей области
46 404,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
28 832,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 245,0
004
Проведение мероприятий в области защиты прав детей
16 327,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 521 924,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 312 103,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
209 821,0
271
Управление строительства области
11 917 956,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
57 949,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
11 860 007,0
05
Здравоохранение
32 320 797,0
253
Управление здравоохранения области
29 596 011,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
107 083,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
323 646,0
006
Услуги по охране материнства и детства
104 487,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
157 724,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
14 525,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 006 479,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
929 846,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
25 243,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

851 499,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
24 043,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 168,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
24 623,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
229 121,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
138 072,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
128 780,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
199 862,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
428 499,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
680 482,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
25 027,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
4 481 260,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
30 498,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
244 602,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
14 293 138,0
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
256 373,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
889 931,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 724 786,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 665 031,0
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
59 755,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 496 576,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 148 647,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 506,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

851 499,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
24 043,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 168,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 623,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
229 121,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
138 072,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
128 780,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
199 862,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
428 499,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
680 482,0
029
Областные базы спецмедснабжения
25 027,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 481 260,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
30 498,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
244 602,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
14 293 138,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
256 373,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
889 931,0
271
Управление строительства области
2 724 786,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 665 031,0
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерских акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
59 755,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 496 576,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 148 647,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
86 506,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа

207 328,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
238 346,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
445 489,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
494 834,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
327 339,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 425,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
104 248,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 768,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
26 520,0
046
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 573,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
558 832,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
606 433,0
261
Облыстың білім басқармасы
117 759,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
117 759,0
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
175 414,0
005
Әлеуметтік оңалту
42 756,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
132 658,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
53 733,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
53 733,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 023,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 023,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 479 671,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 224 470,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 343 424,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

207 328,0
003
Социальная поддержка инвалидов
238 346,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
445 489,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
494 834,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
327 339,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
10 425,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
104 248,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 768,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
26 520,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 573,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
558 832,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
606 433,0
261
Управление образования области
117 759,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
117 759,0
276
Управление по защите прав детей области
175 414,0
005
Социальная реабилитация
42 756,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
132 658,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
53 733,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
53 733,0
271
Управление строительства области
1 023,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 023,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 479 671,0
271
Управление строительства области
5 224 470,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3 343 424,0
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов

29 013,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
621 675,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
994,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
1 069 787,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
99,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
142 520,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 544,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
75 295,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
5 814 018,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 343,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
229 273,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 699,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
949 717,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
316 319,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
361 125,0
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
99 667,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 659,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды сусидиялау
1 888 411,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
5 573,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
13 235,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
138 731,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
44 874,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
357 822,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату

29 013,0
005
Охрана,защита,воспроизводство лесов и лесоразведение
621 675,0
006
Охрана животного мира
994,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
1 069 787,0
013
Капитальные расходы государственного органа
99,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
142 520,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 544,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
75 295,0
255
Управление сельского хозяйства области
5 814 018,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
99 343,0
002
Поддержка семеноводства
229 273,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 699,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
949 717,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
316 319,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
361 125,0
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
99 667,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 659,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 888 411,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
5 573,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
13 235,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
138 731,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
44 874,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
357 822,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений