"Қызылорда облысының аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2013 жылғы 23 қазандағы N 334 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 25 маусымдағы N 623 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 шілдеде N 4721 болып тіркелді
«Өсімдіктер карантині туралы» Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңына, «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қызылорда облысының аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4539 тіркелген, «Сыр бойы» және «Кызылординские вести» газеттерінде 2013 жылғы 23 қарашада  жарияланған) Қызылорда облысы әкімдігінің 2013 жылғы 23 қазандағы № 334 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі                 Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ
«Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік
инспекция комитетінің Қызылорда
облыстық аумақтық инспекциясы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Б. Нұртазаев
2014 жылғы «25» маусым
Қызылорда облысы әкімдігінің
2014 жылғы «25» маусымдағы
№ 623 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2013 жылғы 23 қазандағы
№ 334 қаулысына қосымша
Қызылорда облысының аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу туралы
р/с
Аудандар, қала
Барлық залалданғаны, гектар
Оның ішінде карантиндік объектілердің түрлері бойынша, гектар
жатаған у кекіре
арамсояу
калифорниялық қалқаншалы сымыр
қауын шыбыны
1
Арал ауданы

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 23 октября 2013 года N 334 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима в Кызылординской области"
Постановление Кызылординского областного акимата от 25 июня 2014 года N 623. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 июля 2014 года N 4721
В соответствии Законом Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года «О карантине растений», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в постановление акимата Кызылординской области от 23 октября 2013 года № 334 «Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима в Кызылординской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4539, опубликовано 23 ноября 2013 года в газетах «Сыр бойы» и «Кызылординские вести»):
приложение указанного постановления изложить в новой редакции в соответствии с приложением данного постановления.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области                        К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения «Кызылординская областная
территориальная инспекция Комитета
государственной инспекции в агропромышленном
комплексе Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______________ Нуртазаев Б.
«25» июня 2014 года
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области
от «25» июня 2014 года № 623
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области
от 23 октября 2013 года № 334
Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима в Кызылординской области
Районы, город
Площадь заражения всего, гектар
в том числе по видам карантинных объектов, гектар
горчак ползучий
повилика
калифорнийская щитовка
дынная
муха
1
Аральский район