Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 10 шілдедегі N 639 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 шілдеде N 4724 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық әкімдігінің 29.12.2014 N 806 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық әкімдігінің 29.12.2014 N 806 қаулысымен.
«Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына және «Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 574 қаулысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыш түрлері және өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына арналған субсидия нормалары;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыш түрлері және тыңайтқыш жеткізушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына арналған субсидия нормалары белгіленсін.
2. «Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
_____________А. Мамытбеков

О субсидировании стоимости удобрений (за исключением органических удобрений)
Постановление Кызылординского областного акимата от 10 июля 2014 года N 639. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 июля 2014 года N 4724. Утратило силу постановлением Кызылординского областного акимата от 29.12.2014 N 806
Сноска. Утратило силу постановлением Кызылординского областного акимата от 29.12.2014 N 806.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 574 «Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)» акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Уcтановить:
виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну удобрений, реализованных производителями, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Управление сельского хозяйства Кызылординской области» в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области
СОГЛАСОВАНО
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______________ Мамытбеков А.