Қызылорда облысындағы меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 02 шілдедегі № 633 қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 02 шілдедегі № 203 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 шілдеде № 4731 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облысында жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшері белгіленсін.

Об установлении минимального размера земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование в Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 02 июля 2014 года № 633 и Решение Кызылординского областного маслихата от 02 июля 2014 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 июля 2014 года № 4731
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения в Кызылординской области в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование согласно приложению к настоящему постановлению и решению.

Ескертпе: "Жер заңнамасының кейбір нормаларын қолдануға мораторий енгізу туралы" ҚР Президентінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 248 Жарлығына сәйкес жеке және заңды тұлғаларға мемлекеттік меншіктегі ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерiне жеке меншік құқығын беруге 2021 жылғы 31 желтоқсанға дейін мораторий жарияланды.
Ескерту. Ескертпемен толықтырылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 15.02.2017 № 707 қаулысымен және Қызылорда облыстық мәслихатының 15.02.2017 № 95 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Примечание: в соответствии с Указом Президента РК от 6 мая 2016 года № 248 "О введении моратория на применение отдельных норм земельного законодательства" введен мораторий до 31 декабря 2021 года на предоставление права частной собственности на земельные участки сельскохозяйственного назначения, находящиеся в государственной собственности, физическим и юридическим лицам.
Сноска. Дополнено примечанием в соответствии с постановлением акимата Кызылординской области от 15.02.2017 № 707 и Решением Кызылординского областного маслихата от 15.02.2017 № 95 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).